Příspěvky uživatele - 113.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vývěva rotační olejová, 2.7.2019
Doma na půdě jsem našel něco podobného. Ale jak píše kolega, když jsem nevěděl k čemu to slouží tak jsem to tam zase nechal ležet. Když jsem to hledal našel popis využití vakuové pumpy a možná by se to doma hodilo k vakuovému balení, pokud jste... celý příspěvek >
Udírny Thermowind, 1.9.2018
Známý mi říkal, že si koupil taky elektrickou udírnu a nemůže si ji vynáchválit, ale já nevím.Koupil si něco takového, ale mě se to jednak zdá trochu drahé a za drahé se mi nezdá ten studený kouř. Sice tvrdí, že to udí stejně, ale myslím si, že... celý příspěvek >
Zahradni solarni osvetleni, 7.5.2018
My máme na zahradě zabudovaná zahradní světla Ale ani takové ty zapichovátka nejsou úplně špatné. Určitě ale nekupuj ty nejlevnější. Ty dlouho nevydrží. Když koupíš kvalitnější, tak ty vydrží svítit skoro celou noc. Navíc ti s nimi odpadá jakákoliv... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika