Příspěvky uživatele - 51.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilovaná kachna, 28.7.2016
Myslím že grilováním kachny nebo husy se přijde o to nejlepší - vypečený tuk (sádlo) kderý je jinak lahůdka i druhý den "postudenu". Na jeho zachytávání při grilování by bylo třeba něco vymyslet, ohniště bokem - ale to by zase asi neúměrně... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 21.7.2016
Já neobhajuju azbest, já tady vyjadřuju nesouhlas s náboženstvím že všechno co není "přírodní" je špatně a jedině příroda je to správné a žádná chemie.  Přírodní je i anthrax, hadí jed... a ano - i ten radon. Jde o to jak pro "chemii",... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 19.7.2016
A ještě poznámka pro zavilé (zavylé?) odpůrce čehokoliv chemického a co musí mít za každou cenu vše čistě přírodní. Azbest je čistě přírodní! Vyskytuje se v přírodě jako minerál (skupina minerálů - ne jenom jeden), těží se a dokonce se vyskytuje... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 18.7.2016
Chemický rozbor najde jenom (a vždycky) to co hledá. Takže ze seriozní laboratoře nedostanete výsledek že něčeho je nula. Pokud bude hledat například olovo, můžete dostat maximálně výsledek že je pod mezí postřehu použité metody. Pokud byste zvolili... celý příspěvek >
Voda zo strechy - bude závadná?, 17.7.2016
Panebože... A hlavne si dejte pozor na DHMO (dihydrogen monooxid). Tipnul bych si že toho bude ve vodě z okapů skoro 100 procent!
Jakou sekačku?, 17.5.2016
Opět pouze nakopíruju co už jsem před časem napsal ohledně vláken "výběr sekačky": Když si dáte do vyhledávače výraz "sekačka na" tak vám vypadne 22 (!) stránek jenom názvů vláken kde kromě sekačky na "sportovní areál", "náročný terén", "louku na... celý příspěvek >
Sklo Helios - co to je?, 11.5.2016
Nemá žádnou speciální povrchovou úpravu.
"Černá" sousedova studna na mém pozemku, 28.2.2016
Já bych k tomu dodal, jenom to, že mít dobrého souseda je výhra. Naopak prohra je mít souseda se kterým budu válčit, soudit se apod. A to i v případě že bych všechny soudy "vyhrál".
Test na metanol, 21.2.2016
To můžete stokrát napsat že procesem kvašení a destilace ovocného (ani jiného) kvasu nikdy nemůže a ani nevznikne jakýkoliv byť jen vzdáleně nebezpečný obsah metanolu. A přesto se někdo znovu tímto nesmyslem zabývá. Je to marné, je to marné, je... celý příspěvek >
Cukr jako hnojivo?, 31.1.2016
Víte co? Každý rok pálím "zahradní směs" kde je 80 procent bobulí aroine. Ta je potřeba důkladně nacukřit - vlastně jde o pálenku z cukru (rum) s příchutí aronie. Žádný zázrak, ale jde to. Takže - pokud máte aronii (černý jeřáb), vyhledejte na tomto... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 16.1.2016
Jeežiši - to vyznělo špatně. Samozřejmě že těch 10 procent se týká destilace PRVNÍ. pro druhou platí to co říkáte, nicméně pokud je kvas kvalitní, dá se jet i dost níže než na 40 procent... a platí že čím níže se dá jet bez toho aby šla kyselina, tím... celý příspěvek >
Kvalita domacej palenky, 15.1.2016
První destilace může být i docela rychlá, tam jde jenom o to zkoncentrovat vše co se uplatní v desilaci druhé. Nicméně pokud tam chcete zachovat vonné a chuťové komponenty, musíte jet až na nějakých 10 procent. Jinak je necháte v kotli. Přestupník... celý příspěvek >
Nakládání a vakuování masa na uzení, 11.1.2016
No proč ne... to je spíše o trpělivosti než o něčem jiném. Ve vhodných teplotních podmínkách to určitě není na škodu. Já to mívám jenom týden zejména proto, že moje tisková mluvčí začíná protestovat že to v ledničce zavazí
Kvalita domacej palenky, 10.1.2016
Učit se učit se učit se. Pokud jste už učený z nebe nespadl. Kařdá aparatura chce svoje, chová se jinak a na to hold musíte přijít.
Ultrazvuk - ma cenu (zestařit) slivovici?, 24.12.2015
A ještě něco - nemám nic proti ultrazvuku. Nicméně jako nutný bych jej viděl v případě že dneska pálím a zítra mám slivovici doručit na svatbu. Pokud mám ale čas nechat pálenku půl roku stát tak je to zbytečné, nicméně neškodné.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika