Příspěvky uživatele - 192.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník, 8.8.2006
Reaguji na předchozí příspěvek: Ta moje 20litrová nádoba je obyčejný tenkostěnný plastový kbelík bílé barvy. Na balkoně mi už vymrzlo ledacos, ale přísavník nikdy ne. Letos už dorostl výšky přes tři patra a díky výraznějšímu hnojení se mohutně... celý příspěvek >
Přísavník, 15.7.2006
Přísavník mám už více než 5 let v cca 20litrové nádobě na lodžii. Na zimu ho nijak nechráním, nádoba je ze všech stran vystavena mrazu a přísavník pokaždé zimu přestál bez  problémů. Při teplotách nad nulou je nutné přísavník (rozumně)... celý příspěvek >
plané růže - kde je koupit?, 15.7.2006
Růži svraskalou i růži mnohokvětou snadno vypěstujete ze semen. Multifloru jsem úspěšně namnožil i z řízků.
živý plot, 9.5.2006
Živý plot potřebujeme živý plot u chalupy na vesnici, která je u silnice. Nadmořská výška 750 m a v zimě se silnice solí. Před chalupou potřebujeme plot spíše nízký - neopadavý listnatý. Na bocích se terén svažuje k potůčku, i zde uvažujeme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika