Příspěvky uživatele - 236.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Al-ko 520 BRH Premium, 13.6.2008
Moc děkuji "hostu - xxx.xxx.13.149 " za informaci.Kupovala jsem manželovi k výročí sekačku a tahle byla můj favorit, je to opravdu kráska.Pak přes MTD a Stigu(pořád jsem hleděla hlavně na vzhled). Koupila jsem sekačku Dolmar PM 4855 SA Pro.Je také... celý příspěvek >
Co koupit za sekacku? zahrada 1500m2, stromy keře, lehky svah, 2.6.2008
Ahoj, čtěte diskuzi pod nadpisem Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna?Já jsem se tam našla... Zdraví Evita(mám podobné parametry zahrady, po radách zkušených volím AL KO 520 Silver BRH, motor Honda).
Kterou sekačku ze třídy Honda?, 2.6.2008
Velký dík za radu, podívám se na typy Al Ko, dnes jsem viděla AL Ko 520 Silver - je to krasavice - brát?
Kterou sekačku ze třídy Honda?, 2.6.2008
Dobrý den,moc prosím o radu: po přečtení této opravdu zajímavé diskuze(všem velký dík!) jsem se rozhodla pro Hondu(přes AlKo, Yard manna a Brill),ale moc prosím o radu, který typ zvolit: sekačku Honda HRZ 536C1 TDE A,sekačku Honda HRG 536... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika