Příspěvky uživatele - 74.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Robi 55, 1.7.2018 Obsahuje fotku
není pravda válec je naprosto stejný, má průměr jako motor Babeta 49ccm, orig. / zdvih= Ø39 / 41mm, 2 pístní kroužky š,1,9, tl.1,40mm babeta, protože má jiný karburátor (osazení hl.trysky Ø58,volnoběž.... celý příspěvek >
Robi 55, 1.7.2018 Obsahuje fotku
Mám tento motor od r.1985. Mimo pančování benzinu olejem z řepky, běžel až do roku cca2003 na 2Mt v poměru 1/40 (obdělávání 3000 m2 zahrady) - nyní s úspěchem a bez karbonizace motoru cca 10 let používám motorový olej do 2t motoru. = zn.Stihl... celý příspěvek >
Snižování omezovacích zubů, 25.12.2011
nilz Pozdravuji, i když příspěvek je přes 3 roky starý, dovolím si pár praktických poznámek: 1) řetěz na Still profi pilu jsem ze začátku brousil jen ručně na cirkulárce pod úhlem dle obalu a právě káceného dřeva, s tím že jsem místo kotouče na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika