Příspěvky uživatele - 35.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůdy hrušní na moštování, 9.9.2023
Děkuji za radu ohledně lisování... Včera se mi podařilo sehnat menší košík moštových hrušek, ale nemám jich dost na vylisovaní moštu. Skoušel jsem jen trochu získat štávy přes struhadlo. A chuť myslím by byla zajímavá na mošť - určitě by takový... celý příspěvek >
Odrůdy hrušní na moštování, 2.9.2023
A v jakém stadiu zralosti se prosím lisují? Ty moštové odrudy možná budou specifické. Četl jsem, že jedna odruda když dozraje je nepoživatelná, ale když se nechá přezrát, zhniličit je chutná jako máslovka.) Pak má být hodně sladká.   Myslím na... celý příspěvek >
Škůdce plůdku, 12.5.2018 Obsahuje fotku
Létos snad pár plodů bude, ale většina zas jako každý rok zníčena. Pořád patrám co by to mohlo být za škůdce. Že by brouk Zobonoska či nějaká housenka motýla? Podle poškození se mi to moc nezdá, že by to měla na svědomí plodomorka hrušek.
Černé tečky na broskvích, nedozrálost a brzká hniloba, 5.8.2012
Tak ty černé tečky jsem viděl u kamaráda v Otrokovicích. Ale jim ty broskve dozrávají právě teď. Máme stejnou odrudu od nich a my to zatím nemáme. Co se týče stříkaní tak chemicky to neošetřujeme.
Kadeřavost broskvoně, 5.8.2012
Tak ten česnek pomáhá, spíš jsme měli problém s mšicema. Ale to už jsme taky vyřešili s bylinýma výluhama.  Chce to trpělivost pokud to má někdo tu kadeřavost několik let, tak se to asi neprojeví hned.  Ale určitě to stají za to mýt na... celý příspěvek >
Kadeřavost broskvoně, 2.4.2012
Zdravím, no my to teď zkoušíme druhým rokem, že sadíme česnek. Vloni jsme dostali broskvoňku z jížní Moravy. Byla prý ošetřeována chemickým postřikem. Létos jsme dostali další 2 broskvoňky taky jsme kolem nich zasadili česnek. Tak jsme zvědavý jaký... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika