Příspěvky uživatele - 4.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 24.11.2008
Zjišťuji, že opravdu nemá smysl tu něco psát.. komu není rady tomu není pomoci.... pryž ať už jakákoli bude s chemikáliemi které jsou obsaženy v kouři reagovat... pokud zde někdo píše, že ne, ať prosím jde zpět do školy a požádá o vrácení školného za... celý příspěvek >
Koupací jezírko svépomocí?, 29.9.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevím zda tyto gratulace a plácání po zádech jsou oprávněné. Jezírko bez filtrace popř. mechanického sběrače je, nebo dříve či později bude zelená louže uprostřed zahrady. Má-li vodní plocha splňovat funkci bazénu i estetický vjem je... celý příspěvek >
Řasa v koupacím jezírku, 9.7.2008
Vážení prosím o radu postavili jsme si koupací jezírko / 7 x 3 m /  s vodopádem cca 1m vysokým a čístící zonou asi 5m2 s biotopem! Jakmile svití slunce objeví se na něm zelené koláče - nevím jak to odstranit a nerad bych to řešil... celý příspěvek >
Drtič Shark - axiální vůle hřídele, 7.6.2008
Dobrý den, včera jsem drtil poslední zbytky jarních větví - výšeuvedený drtič měl neobvyklý, hodně plechový zvuk - domníval jsem se, že je někde něco uvolněno. Při demontáži talíře s nožem jsem zjistil, že s talířem(na motoru)  jde celkem... celý příspěvek >
Peruánský narcis, 18.5.2008
Jak hluboko cibule sázíte, nebo vykukují nad zem? Děkuji
Dvoubarevný živý plot z Cypřišků, 18.5.2008
Ty thuje nejsou zrovna nejšťastnější volba. Ti odborníci byli odborníky čeho?
Napadení jabloní, 12.5.2008
poslední 2 fotografie vypadají na padlí, překvapuje mně však takto masívní nárůst v polovině května - já mívám padlí na jabloních později...
Jaký kultivátor?, 22.9.2007
Můžete vybírat i na www.dakr.com a pořídit si třeba stroj Panter, je výrazně levnější než DSK 316 , sice s řemenovým pohonem adaptérů,ale podle letitých zkušeností patří stroje Dakru mezi nejlepší na trhu,navíc i za hondu GCV 160 zaplatíte zhruba o... celý příspěvek >
Evian Fish, 20.9.2007
Dobrý den, musím pohanit firmu Evian fish. Má-li pan Kolář i pí. Růžičková trochu soudnosti měl by svého počínání zanechat. Počínaje kýčovitými stránkami, přes hrůzné realizace, až  po sprosté jednání vůči svým důvěřivým klientům, jsem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika