Příspěvky uživatele - 104.220

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je název pokojové kytičky?, 17.9.2010
Lído děkuji za vaši rychlou odpověď..jste zlatíčko...)))
Jaký je název pokojové kytičky?, 17.9.2010 Obsahuje fotku
Potřebuji opět vaši radu a proto se na vás obracím... jaký je název této pokojové kytičky,díky....
Prosím o název pokojovky, 2.7.2010
Zdravím, moc díky za vaši rychlou odpověď... Přeji vám krásné léto plné sluníčka:)))
Prosím o název pokojovky, 1.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer, kdo mi poradí?Potřebuji znát název této pokojové kytičky a něco o ní... Díky...
Co je to za pokojovou kytičku?, 4.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, může mi někdo poradit co je to za pokojovou kytičku?Má ji hodně lidí a nik do nezná její název.Moc díky...
Neznámá kytička, 22.10.2008
moc díky za odpověď, je to opravdu Pupalka křovitá
Co je to za skalničku?, 22.10.2008
Dobrý den, je to přesně ta kytička co jste mi napsala.Moc díky za vaši odpověď.JAKI
Co je to za skalničku?, 21.10.2008 Obsahuje fotku
Dobrý večer, potřebuji pomoci v určení této skalničky. Je dovezená z Chorvatska a nemůžeme stále najít její název.Kvete a její květ je žlutý.Předem díky za vaši radu.Jaki
Neznámá kytička, 7.7.2008 Obsahuje fotku
Stále hledám název této trvalky a nemohu na to přijít.Poradí mi někdo?
Anturie - dotaz, 18.5.2008
Dobrý den, nebyl zodpovězen dotaz jestli květy odsřihávat, nebo nechávat.Díky Jaki
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika