Příspěvky uživatele - 115.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plnokvěté surfinie - kolik do truhlíku?, 20.3.2015
 ahoj ja davam do 60cm ctyri pak mate krasne hrozny barevnych kvetin hnojim slepicincema kvety jsou nadherne alca
Co s Paul´s Scarlet z obrázku? Nekvete, 9.7.2014
Dobrý den, plně podporuji a chci podpořit snahu Vaší manželky k založení zahrady i v drsném podnebí. Sama mám zahradu v téměř 900 metrech nad mořem a s úspěchem zde pěstuji 53 keřů růží všech druhů (včetně Angličanek). S trochou snahy a péče se dá i... celý příspěvek >
Oranžové tečky na slivoni, 17.11.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, může někdo poradit, co jsou ty oranžové tečky na slivoni a jak se jich zbavit pokud je to nutné? Díky za radu. R.
Rez na růžích, 22.5.2011
Dobrý den, ráda bych požádala o radu nějakého zkušeného růžaře. Dnes jsem s hrůzou zjistila, že se na mých milovaných angličankách a na Louise Odier (jsou na jednom záhoně) objevila rez (a to v dost velkém rozsahu). Jsou na stejném místě již pár let,... celý příspěvek >
Usychání nových výhonků - listů u růží, 22.5.2011
Dobrý den, naprosto souhlasím s radou nehnojit po přesazení (a už vůbec ne granulovaným hnojivem ke kořenům), ale také mě napadá, jestli uschnutí nových čerstvých výhonků nemohlo být způsobeno nočními mrazy, které zhruba před dvěma týdny... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 16.11.2010
Pokud jste nechal na vyřazeném konvektomatu gumové těsnění - jak se domnívám z fotky- určitě Vám to na chuti masa nepřidá, takový materiál nemá v udírně co dělat.Podle mého názoru je však hlavní činitel hořkosti nevhodné dřevo (kůra na něm, jeho... celý příspěvek >
Už nám ta krása započala, 1.7.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny milovníky růží a nezbývá mi než se také pochlubit. Toto jsou mé Louise Odier a Mary Rose sázené loni na jaře a přes zimu úplně zlámané od sněhu.
Jak se zbavit vos?, 17.5.2008
Zatím žádná rada, mám trochu smůlu. Ale sám taky nespím, zatím jsem zjistil, že je možné zaplombovanou část odplombovat po předchozím souhlasu dodavatele (dříve ČEZ, dnes podobně). Ten lze získat i telefonicky... a další podrobnosti se přitom... celý příspěvek >
Projekt na zahradu - kolik stojí?, 13.5.2008
Dobrý den, pročítám si tuto diskusi a musím souhlasit s některými názory, že i studovaný zahradní architekt může stvořit zahradu, na které je luxusní a vysoká pouze její cena. (vycházím ze zkušenosti několika mých přátel). Zároveň souhlasím s... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 13.5.2008
Vosy se kolem našeho domku vyskytují, ale většinou si nevadíme. Ovšem teď bychom potřebovali (po letech) dokončit pomníček s elektrickým rozvaděčem, a uvnitř, za zaplombovanou částí, je vosí hnízdo. Zdá se, že vosy nesouhlasí s našimi záměry,... celý příspěvek >
Poradíte prosím co je to za kytky, 4.5.2008
Kalanchoe (2) může být přes léto na balkoně, mě přežily a to jsme na horách, ale pozor na mšice.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika