Příspěvky uživatele - 57.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování černého kořene, 18.3.2011
Dámy, moc díky za odpověd. Morče a králíka mám,  jen zábava pro dceru, tak jestli kořen vzejde, okoštují i oni. At se všem daří!!!
Pěstování černého kořene, 18.3.2011
Jsem revmatik atak vítám všechny rostliny a byliny, které by měly snad pomoci. Včera jsem koupila také Lib.kořen, chci ho zasít, můžu ho zaset rovnou ven, nevymrzne?? Nebo musím doma předpěstovat. Díky babu
Kde seženu medvědí česnek?, 10.3.2011
Já mám taky dotaz... někde Brno venkov, Ivančice a tak, nevíte náhodou kde tam by byl???
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 17.12.2010
Tak jsem konečně našla odvahu podívat se do sudu a věc se má tak, že šťáva, neboli sliz jde asi někam dolů, nebo se vytrácí.Horních 10 cm je čistý, vonavý, moc dobrý zelí, hlouběji už je to zase lepivý, ne moc, je vidět, že ta štáva, co byla nahoře,... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
To mám vyhodit hned??? Nemám počkat třeba týden dva, nemůže se něco změnit?? Asi se dá naložit nový, v době není problém, co? Ale moc díky za všechny rady.
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
Bezkyslíkové?? I když kvasilo jako vloni? Aspon to tak vypadalo.Šťáva stoupala postupně nahoru, bublinky se tvořily. Ale voní krásně a barva žlutá. nebo jak ji popsat,, prostě k nakousnutí. Nechce s emi věřit. Sliz asi nepůjde vyfotit, že? Ach jo. To... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
Zapomněla jsem dodat, pod dřevem byl igelit. Jinak odebrta sliz nemůžu, on není nahoře. Vypadá to normálně, ale jak vytáhnu zelí, tak je samej sopel. Je to uvnitř.
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 14.12.2010
Kvašenbé to bylo v kuchyni, kde je asi 20st. na zelí s edalo " obložení" ičím neošetřené, a to se zatížilo 2 kg láhví. Špinavé nahoře není, je stejné, jako o 10 cm níž, jen je to stále slizké, se do toho bojím podívat. Ted je to na chledné... celý příspěvek >
Vadí zelí teplota kolem 0 stupnu celsia?, 13.12.2010
Já mám dotaz jiný. Zelí vykvasilo, asi za 14 dní, podívala jsme se do něj a byl to samej sliz, sopel, táhlo s eto. Voní krásně, barva světlejší. Ale co ten sliz.? Vloni jsme nakládaly své zelí ze zahardy, ale letos jsme sazenice koupily a bylo z toho... celý příspěvek >
3 prosby, jsem začátečnice, poradte mi :-(, 18.7.2006
Díky za radu, budu ráda, když vydrží, černej rybíz miluju.Jak ty slepičince ředíte- to jsou starý, nebo čerstvý??Díky!!!
hořké okurky, 24.6.2006
Prosím moc o radu.Ve skleníku máme salátové okurky F1, dobře rostou, nic jim není, jen okurky i malé 10cm jsou hořké.  Jak to????????? Co dělám blběěěěěěě???  :-((
3 prosby, jsem začátečnice, poradte mi :-(, 2.6.2006
Na dešti nebyl, byl schovaný v "letní kuchyni", ale otevřený byl. ted je vlhký. Co se týče rybízu, ještě na slepičince jsem dala hlínu a kořenů to mělo dost, byla to jedna velká hrouda. Děkuju moc za předešlou odpověd!!! :-)
3 prosby, jsem začátečnice, poradte mi :-(, 2.6.2006
Prosím poradte, mám několik proseb- zmrzl mě přes zimu (zapoměla jsem ho vemku) Kristalon, bude funkční i letos, nebo tím zmrznutím je na vyhození???  Poprvé jsem zakoupila keříčkovitá rajčata a neb´vím, jak je pěstovat Asi se vůbec... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika