Příspěvky uživatele - 124.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 2.3.2017
  Hurááá, závada odstraněna! Byla vadná zapalovací cívka. Dorazila nová asi po týdením netrpělivém očekávání z e-shopu i s dopravou bratru za necelých 800,-. Už jsem pilu otestoval i lese a pracuje i startuje ve všech režimech jako znovuzrozená.... celý příspěvek >
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 18.2.2017
Dík za Vaše informace i váš čas. Svíčku jsem vyměnil a stav je stejný. Při ohřátém motoru není na vymontované svíčce jiskra, po vychladnutí motoru tam jiskra je. Objednal jsem novou zapalovací cívku, až dorazí uvidím a dám vědět jaký je výsledek.
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 15.2.2017
Sorry jako, ale made in USA. Dosud asi od roku 1993 pracovala tak tři týdny ročně zcela bez chybně. 
Husgvarna 136 po zahřátí motoru nestartuje, 14.2.2017
Při studeném motoru jde nastartovat na třetí zatáhnutí, motor běži pravidelně na plný výkon, při volnoběhu běží také pravidelně, nezhasíná. Po vypnutí motoru dokud je motor zahřátý nejde nastartovat. Po vychladnutí motoru ho lze na třetí zatáhnutí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika