Příspěvky uživatele - 73.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Frekvenčný menič, 29.7.2017
HC 80 čerpadlo u ktereho jsem musel měnit několikrat hydrauliku ani ne po roce protože se vždy vydřelo vřeteno.Někde se musí odrazit cena 3500,-Takže jsem ho zahodil a koupil s oběžními koly.To píšu proto že za 1/2roku zde bude dotaz proč mi čepadlo... celý příspěvek >
Vari - převodovka DSK-317, 12.3.2017
Musi to jít pokud jste sundal závěs, bubínek spojky a povolil šrouby po obvodu drží to jen ložiska takže najit skulinku v obalu a opatrně zapačit 2 šroubováky proti sobě
Vari - převodovka DSK-317, 12.3.2017
Převodová skříň se závěsem DSK 317 - strana 1 Převodová skříň se závěsem DSK 317 - strana 2
STIGA Park Power 4WD, 8.2.2017
Tuff Torq K66 Hydrostatic Transaxle Rebuild - Part 1 Part 1 - K46 hydrostatic drive Removal
Bunová sekačka, 23.9.2015
ano bubnovku podržíte jednou dvakrát po desáte vás přejde humor.Mám s tím osobní zkušenost taky jsem koupil vari a k tomu samsona ale prostě jsem se vrátil k liště protože se to nedalo.S lištou jezdite tam a zpět s bubnem musíte kroužit.Pujčte si... celý příspěvek >
Bunová sekačka, 23.9.2015
zapomente na sekání bubnovkou ve svahu nejde ani tak o náklon motoru jako o to že se celá sekačka má snahu převracet.Do svahu jedině lištovku.Viděl jste sekat někoho ve svahu bubnovkou třeba na alpských stráních?Je to na vás ale bubnovku do takového... celý příspěvek >
Kubota b1600 + mulcovac, 2.6.2015
Video zde
Vari DSK 317: nepřesné řazení, 13.4.2015
To je úplně normální převodovka nemá sinchrony proto aby jste zařadil musí být převodovka v klidu a motor by měl mít správné otáčky volnoběhu trošku vyšší a už zabírá spojka a jde to přes zuby.Musíte se smířit a naučit se to používat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika