Příspěvky uživatele - 75.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy raší denivky?, 8.3.2019
u Třeboně, tedy 140 km na jih od Prahy už začaly rašit denivky před třemi týdny, tedy v polovině února.
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
Musíte mít prostor a trochu spád
Kde se už nedá zahradničit?, 1.8.2017
Pane Vysloužile máte pravdu ale problém je, že od září,  října tu vodu nepotřebujete, takže počítám, že třetinu roku co prší, člověk vodu stejně pustí do kanálu a ty dvě třetiny, při dle srážkové mapy u elektrárny u Třebíča, kde naprší 550-600... celý příspěvek >
Bobkový list, 21.7.2017
Ale ne, to víte, že je to vavřín. Mám ho podobný před chalupou, ostříhal jsem ho a usušil a taky moc nevoní.To proto že je z Čech (tedy narodil se v Dubrovníku v PET flašce) a tady nemá tolik slunce a tepla a pomalu 5 měsíců je schovanej před mrazem.... celý příspěvek >
Přežijí ohořelé túje?, 14.4.2017
Ne falešný soucit s paní, která nemá dost rozumu (to nemusí souviset s věkem) nebo ohleduplnosti  Tedy Daníku vy jste ale nadřazenec, ale máte to jen z nezkušenosti a nízkého z věku. Nevím kolik Vám je, ale přesto, že píšete, že... celý příspěvek >
Kde koupit rotavátor Hecht, internetový obchod nebo kamenná prodejna, 23.3.2017
Hecht? nikde!
Čím osít svažitý terén před chatou?, 20.3.2017
a co joska Skalník? ten má luleny malé, ale množí se jak ďábel  barvínek každopádně chcíplotina není
Rotavátor Husqvarna T300 vs Hecht 743, 20.1.2017
Nechci být jízlivý, kde ho kdo měl a mohl zkoušet? Na Floridě, nebo v Kalábrii?  Zem je jako kost a na ní sníh, byl jste se od kompu podívat z okna posledních pár dní? Pavel
Jesenno - zimné práce, 8.12.2016
Nějak jsem se ztratil ve Vaší reakci. Dešťovka a voda ze sudu není totéž? Sudovka? Pavel
Jesenno - zimné práce, 6.12.2016
Já taky nehrabu, jen pod dvěma jabloněmi "vepředu", vzadu za stodolou, ať si to žije jak umí. Pavel
Topení dřevem z palet, 13.10.2016
 To jedno procento palet z Mexika od drogových dealerů a kolumbijské mafie je ošetřeno tepelně, jak psal předřečník, protože palety se skutečně bioticky upravují tepelně zahříváním.  Až takovou paletu získáte, dáte si ji do stodoly na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika