Příspěvky uživatele - 32.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Banánovník - jak přesadit odnože, 30.7.2015
Dnes jsem dostal od kamaráda 2 odnože (každá 2 listy), tak doufám ve Vaši zkušenost, že banánovník roste jako plevel :)))  Pichl jsem je rovnou do zeminy, budu zalévat a rosit. Tak se snad oba chytí :)
Hokkaido - uhnívání plodů, 26.7.2015
Tak mohu po týdnu říci, že to byl asi problém přílišného množství skoro zralých plodů, kdy rostliny nedokázaly živit nové plody. Násada nových není závratná, ale jsou krásně lesklé žluté (u oranžového hokkaida) a v pořádku.
Hokkaido - uhnívání plodů, 24.7.2015
Cukety mi vydrží většinou do Vánoc. Patizony do příští sklizně a i podstatně více, ale jsou pak hodně tvrdé. U cuket je kolem Vánoc už slupka taky hodně tvrdá, takže je to trochu pracnější ji oloupat, spíše okrájet. Obecně je pak různé procento... celý příspěvek >
Hokkaido - uhnívání plodů, 19.7.2015
Nevím, nikoho nepřesvědčuji, že je to jediná cesta. Jen uvádím, co používám a dělám to tak i s cuketami a patizony, přičemž sklizeň začíná kolem poloviny července. Možná nikdy nebylo slunce v takové síle 14 dní v kuse a ani podle mě nebude teď. Na... celý příspěvek >
Hokkaido - uhnívání plodů, 19.7.2015
Nepamatuji za ty roky, co je pěstuji, že bych měl tyto problémy. Pak je skladuji často do další sklizně, což se u Hokkaida téměř všude uvádí typicky tak do února.Cituji ze stránek pana Kvapila: "Většina tykví musí po sklizni několik týdnů... celý příspěvek >
Hokkaido - uhnívání plodů, 19.7.2015 Obsahuje fotku
Děkuji za Vaše odpovědi. Ještě mě napadá nadbytek nějakého prvku, který blokuje prříjem jiného, v tomto případě asi draslíku. Např. nadbytek dusíku prý silně blokuje příjem draslíku. No každopádně jsem doufám rostlinám ulevil sklizní, i když jindy... celý příspěvek >
Hokkaido - uhnívání plodů, 19.7.2015
Největší část, tj. 9 rostlin mám na kopci vytvořeném z kompostu, dřevěného popela a dvou vozíků koňského hnoje. Nahoře je pak vrstva obyčejné zeminy. Šlahouny plazícící se dolů mají možnost kořenit a taky ji někde využívají, ale s vodou to tam asi... celý příspěvek >
Hokkaido - uhnívání plodů, 19.7.2015
Setkávám se v posledních dnech s následujícím problémem. Už desítky nahnilých plodů jsem musel utrhnout. Jsou ve velikosti asi 3 až 10 cm a vyskytují se na všech možných stanovištích. Přitom na rostlinách jsou už jakž takž ke sklizni i velké plody.... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 15.7.2013
nevim jestli bych mohl do traktoru   dat ben zin ini  ale natural 95   aje ini  benzin   optimal 95e a natural 95 ohledne toho se zeptat  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika