Příspěvky uživatele - 143.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklenik misto podkrovi, 9.11.2009
Dobrý den. Potřebuji poradit. Chtěl bych využit prostor stare pudy jako sklenik.co použit misto stavajici kritiny? nebudu v něm topit. hodne duležita je nepruhlednost.děkuji za odpověd.
Rozmetací a sypací vozíky, 1.9.2009
Já preferuji taky rozhoz rukou a mám vždy kvalitně pohnojeno nebo dosetou trávu.Známí mají vozíky a nejsou s nimi vůbec spokojeni.
Česnek - nenamořený - jak pěstovat?, 21.5.2009
Dobrý den, druhým rokem mám zasazený taky nemořený česnek, tak jsem zvědavá, jaký bude.Loni byl nádherný.Ale česnek si kupuji u pěstitele.Ráda bych se zeptala jak a zda je možné si vypěstovat sadbový česnek doma.Zda se to nějak dá z těch květů.Moc... celý příspěvek >
Výber motorovej píly, 8.3.2009
Dobrý den, může mi někdo z Vás zdělit vaše zkušenosti s motorovou pilou 643IP. Děkuji za odpověd.
proti mačkam (kočkam), 27.1.2009
Dotaz zněl něco proti kočkám a ne kdo potřebuje kota. Taky je nesnáším, chodí mi jen kálet na záhony a kolem domu. Tak nevíte někdo něco?
Clematis, 1.12.2008
nevim jak mam ostřihat clematis na zimu je celý uschlý
Jak na šáchor, 26.11.2008
Měla jsem šáchor vysoký až do stropu nikdo ho nechtěl tak jsem ho vyhodila na kompost. Śáchor nepotřebuje skoro žádnou péči ale potřebuje vodu a vodu.Zalévat jedině do misky, nikdy do květináče.Suché listy ostříhejte úplně uspod hnojivo napokojové... celý příspěvek >
Tychlodromus pyri a okrasná zahrada, 26.11.2008
Dobrý den, je možné použít dravého roztoče Tychlodromus pyri i na orasné stromy a keře? Na modřínech byly často nějaké pavučinky a zdá se, že letos neprospívaly tak, jako dříve. Poradí mi někdo? Jana
hrnková palma, 26.11.2008
Palma phoenix canar.  může být venku, ale na zimu musí domů a nesmí jí vyschnout kořenový bal v misce má být pořád voda.Tak mi to poradil zahradník.A je to datlovník. Marije.
Série Top, 1.11.2008
O těchto novinkách jsem slyšel a chtěl bych je vyzkoušet. Nejvíc mě zajímá Toptaste, příp. TophitPlus. Bohužel nejsou k dostání všude a tak by mě zajímalo, kde se dají pořídit. Pokud někdo budete vědět, děkuji za tip.
soja, 1.10.2008
Dobrý den, pěstuji sóju již pátym rokem na rozloze 15 ha.Sója je celkem nenáročná plodina s výnosem 1,6 - 3.3t z hektaru.Důležité je mít dobře srovnaný pozemek kvůli kvalitnímu výmlatu.Před zasetím jsme dávali 70kg Amofosu nebo jeden rok jsme nedali... celý příspěvek >
náhradní díly na McQulloch, 21.9.2008
napínak na motorovou pilu.
Usychání borovice, 10.6.2008
Taky mi usychají  "přírůstky", jsou černé.  Mšice, nebo mravence tam nevidím. Děkuji za radu. Babina R6
pýr v okrasném trávníku, 6.6.2008
kurna to je genialni myslenka... to bych chtel aspon videt na fotce.  :-)
Honda GXV - nedává jiskru, 26.5.2008
chci se zeptat, jestli se již někdo setkal s tímto problémem. Motor najednou shasl a ani výměna svíčky nepomohla. Benzin do motoru jde, ale nehaže jiskru. Žeby indukční civka?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika