Příspěvky uživatele - 127.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Haemanthus - množení ze semen, 14.1.2011
Děkuji Onion, jedná se pravděpodobně o H.multiflorus. To jsem už udělala, protože dlouho nikdo nereagoval.Asi před týdnem vyrazily zelené klíčky, ale ohnuté směrem dolů(???).To jsou kořeny nebo listy?Přijde mi že se dlouho nic neděje.Já jsem ta... celý příspěvek >
Jaká pila, 25.9.2010
Hsq 435/435e/440e/ Jons cs2240s. Jsou to nejmenší farmářky, mají rezervy a neunaví se tak rychle jako o dost levnější Hsq 236/240/ Jons 2234/2238.
Jaká pila, 25.9.2010
Z čeho vycházíte že má Jonsered menší rychlost řetězu? Mají odlišný počet zubů na řetězce? nebo vyšší provozní otáčky?  S obrácenou spojkou u Hsq a Jonseredů sem za posledních cca deset let nezaznamenal problémy, mimo složitější výměny řetězky,... celý příspěvek >
Oleo-mac není na prd, 25.9.2010
Nechápu, co na Jonseredu BC2255 stojí za starou bačkoru? Snad ta hmotnost, ale je to prostě největší křovák o obsahu 55ccm a tam se vyšší hmotnost tak nějak předpokládá. Motor otáčí strunovou hlavou o Tn' Go 55Spin o průměru asi 20cm, struna 3mm z ní... celý příspěvek >
Stihl FS 130 4-mix, 25.9.2010
Přesně tak, třetí stejná závada, problém se nepodařil vyřešit- buď výměna za nový jiný stroj nebo vrácení peněz. Jak občas říkám, skládají to lidi a ti občas dělají chyby... Ale že na to nepřijdou ani nadvakrát v servisu? Zajímavé. Každopádně... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 11.9.2010
Sekačka R53SV je stroj na naprosto stejném základu jako LM2153CMDAE, takže mezi těmiti záleží jen na Vaší volbě a preferování motorizace a nutnost potřeby elektrostartéru u Jonsereda. Osobně jsem velkým odpůrcem předního náhonu u sekačky na trávu,... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 17.7.2010
Jsme také fanoušci grilování, ale donedávna jsme grilovali jenom na roštu. Na návštěvě u známých jsme ochutnali maso ze žuly a nemělo to chybu. Po delším pátrání a shánění jsme objevili výrobce, myslím že velmi zdařilého ohniště, a už druhý týden... celý příspěvek >
Ako a kedy strihat zivy plot z ihlicnanu, 26.4.2010 Obsahuje fotku
A můžete napsat, jaká je tedy ta vzdálenost mezi smrčky? Já teď přeměřila svoje, co jsem vysadila k plotu, mám je cca 50cm od sebe, plot bude ale jen nízký, proto takto hustě, jinak na 2m plot to mám 70-80cm od sebe. Plot tedy chcete nechat... celý příspěvek >
Dracena - usychají listy, nic nepomáhá, 23.4.2010
Při problémech s listy- různé fleky, žloutnutí, mi doporučili v květinářství Altron Silver. Je to stimulátor, listové hnojivo a obsahuje stříbro. Netrvalo dlouho a nové listy už jsou zdravé. Velice doporučuji. Podle návodu zvyšuje plodnost... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika