Příspěvky uživatele - 79.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bromelie, 18.8.2008
Áno, odnože mám spolu v jednom, pôvodnom kvetináči, no zatiaľ ešte nie sú veľké (priemerne tak 11 cm), a preto sa ich ani nechystám presadiť. V otázke substrátu Vám preto neporadím. S touto otázkou Vám musí poradiť niekto iný alebo sa opýtajte v... celý příspěvek >
List orchidei - choroba?, 16.8.2008
Ďakujem.
Bromelie, 16.8.2008
Guzmániu mám už vyše roka. Po tom, čo mi pôvodná kvitnúca rastlina zašla, som tie malé odnože nechal tak na jej torze a zdá sa, že im to nijak nevadí.
Mučenka (Passiflora coerulea), 13.8.2008
Moc vám ďakujem za odpovede, ale mám ešte jednu otázku, či skôr problém. Známa si odo mňa prosila odrezok. Skúsil som ju teda rozmnožiť, a to tak, že som jeden výhonok "ponoril" do vedľajšieho kvetináča so zeminou a nič sa nestalo a to ani... celý příspěvek >
Kambria, 13.8.2008
Díky
Kambria, 12.8.2008
Ešte jedna otázka. Zalievate je zvrchu, alebo ponorením kvetináča do vody. Ja som ju zatiaľ polieval len tak, že som ju ponoril do vedra s dažďovou vodou.
Mučenka (Passiflora coerulea), 12.8.2008
Takže, ak som tomu správne pochopil, aby sa mi vytvorili jedlé (aj keď fádne sladké) plody potrebujem inú rastlinu, inak sa mi vytvoria plody, ktoré sú sterilné a bez dužiny.
List orchidei - choroba?, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Nedávno som si kúpil orchideu phalaenopsis, no mojou nedôslednosťou pri kúpe som si na nej nevšimol jeden list, ktorý je nejaký divný. Bojím sa, že je to nejaká choroba. Prosím poraďťe mi, nerád by som o ňu prišiel. foto pošlem...
Mučenka (Passiflora coerulea), 8.8.2008
Ďakujem za odpoveď. Určite sa budem snažiť zohnať si ešte jednu rastlinu.
Mučenka (Passiflora coerulea), 7.8.2008
Mám jeden exemplár tejto rastliny a kvitne skoro stále, okrem zimy. Dočítal som sa, že môže aj plodiť, ale vždy, keď som sa pokúšal ju opeliť, tak sa nič nestalo, kvet normálne odkvitol a odpadol. Má niekto skúsenosti s tým, ako ju úspešne opeliť?... celý příspěvek >
Prečo mi nerastie Cycas?, 7.8.2008
Ďakujem za odpoveď. Tie vaše sú naozaj nádherné.
Je to škodca?, 6.8.2008
Na skalke, na vlhkých a tmavých miestach sa mi objavil taký malý živočích. Vyzerá to ako malý sivý šváb alebo ako to opísať a množí sa to úspešne. Mňa by zaujímalo, či je to nejaký škodca alebo je výskyt tohto tvora prirodzený?
Prečo mi nerastie Cycas?, 5.8.2008
Minulý rok (2007) som si kúpil malý cycas revoluta. Mal a doteraz má 3 listy. A teraz už bude skoro rok, čo mi nerastie. Zalievam ho vtedy, keď je suchý alebo aj skôr, je na okne orientovanom na juh. Hnojím ako ostatné rastliny počas vegetácie 1 X za... celý příspěvek >
Kambria, 25.7.2008
Dobrý deň, mohol by mi niekto poradiť ako sa starať o kambriu (aké vyžaduje svetlo, ako a kedy zalievať,  teplota,  a čo spraviť s kvetným stvolom po odkvitnutí)? Za odpoveď ďakujem a prajem pekný deň.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika