Příspěvky uživatele - 177.155

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bohemia, 27.11.2016
Díky, jistě se dá, to určitě mrknu. Pořídil jsem Bohemia Gold i Rubinolu. Ale spíš jsem myslel nějaký celkový přehled, pořídil jsem více odrůd a vůbec netuším, ke kterým se jak speciálně chovat. Jestli jen Rubinola a Bohemia, nebo třeba jiné vyžadují... celý příspěvek >
Bohemia, 27.11.2016
Hmm, ale právě na to se ptám. Měl jsem zato, že k tomu je toto fórum určeno. Zkouším hledat, ale zatím jsem na nic rozumného nenarazil. Jestli takové stránky existují, budu vděčný za odkaz. Jinak tomu budu muset nejspíš obětovat hromadu času, než se... celý příspěvek >
Bohemia, 27.11.2016
Nevím proč emocím, jen jsem se zeptal, protože mi to jinak nevycházelo a protože tuto odrůdu budu taky nově pěstovat, tak abych věděl jak na to. Dík za vysvětlení. Jinak by mě zajímalo, kde nejlépe načerpat tyto informace? Prodejce ani kdejaký... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika