Příspěvky uživatele - 167.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak seřezat jabloň, 30.10.2021 Obsahuje fotku
Ještě připojím jeden obrázek.
Špendlíky (mirabelky) - řez, 30.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. Letos jsem prostříhala tento strom. Problém ovšem je, že je celý nakloněný na jih. Na severní straně nemá v podstatě žádnou větev. Musím ho přes léto podpírat. Jde nějak některé větve dát i na severní stranu, aby se stromek trochu... celý příspěvek >
Jak seřezat ryngli, 30.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, jak seřezat tento strom. Letos jsme ho seřezali asi o tři metry, avšak stále je pro mě moc vysoký a pustil hodně vlků. Nyní má asi 5 metrů a ze žebříku na něj nedošáhnu a pak ovoce hnije. Můžu ho i teď nějak prořezat a jak?... celý příspěvek >
Jak seřezat jabloň, 30.10.2021 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím vás o radu, jak a zda můžu i teď seřezat starou jabloň. Před pár měsíci jsem ji trochu prořezala, ale chci ji zkrátit i na výšku asi o dva metry. Nyní má zhruba 5,5 metrů. Pokud by byl někdo ochotný mi na obrázku zakreslit čáry, kde... celý příspěvek >
Vyvažovačka na nože, 19.5.2018
tato vyvažovačka je na h--------o koupil jsem za 134kč a průměry nepasují měl jsem 4 různé nože
Neplodící višeň, 10.7.2017
Jojo, ta naše taky kvete s jabloněma. Bylo to až po těch mrazech. Snad nám někdo něco poradí.
Neplodící višeň, 8.7.2017
Naše 6 let stará višeň neplodí. Letos měla spoustu květů, ale na celkem vzrostlém stromě bylo dvacet višní. Prý by pomohlo, kdybych nasadila v blízkosti ještě jednu, jenže nevím,  jaká je to odrůda. Prosím o radu, jakou višeň koupit, nebo mám... celý příspěvek >
Jak na Bršlici - "Kozí nohu"?, 16.4.2017
Já ji mám v pivoňkách, kosatcích, mezi růžema. Potīrala jsem každý lísteček Raundapem, ale vesele roste dál. Myslím,  že jediné řešení je vytrhávat každý lístek,  který se objeví.
Napadený kmen slivoně, 24.11.2016
Moc děkuji za vysvětlení, Mimmo...
Napadený kmen slivoně, 23.11.2016
nerozumím dotazu, Mrazové+sluneční působení?
Napadený kmen slivoně, 23.11.2016
cca 40 let, pouze se dvakrát do roka seče tráva, je to remíz v poli na uherskobrodsku
Napadený kmen slivoně, 23.11.2016 Obsahuje fotku
strom u kořene postupně odumře... Není to první strom... Prosím o radu!!! Mahdal
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika