Příspěvky uživatele - 150.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Stiga Colector 46S - opět kolísání otáček při volnoběhu, 5.11.2016
Zdravím, předpokládam že ano, jedna se o plastový výrobek, uvnitř je jen plovák, jehlový ventil a nějaké plastové trubičky nasunute na sebe... Vše jsem měl v UV čističce. Šahat nějakým drátkem jsem tam nechtěl at něco nezničim, ale nenylo ani proč... celý příspěvek >
Sekačka Stiga Colector 46S - opět kolísání otáček při volnoběhu, 31.10.2016
Zdravím Všechny příznivce těchto stránek. Na jaře jsem si kopil sekačku Stiga collector 46S a po zhruba 3. měsících provozu mi začali při nastartování při volnoběhu kolísat otáčky. Zgruba v sekundových intervalech nahoru a dolu (bylo vydět jak se... celý příspěvek >
Specifické podmínky zahrady, 30.7.2014
Díky všem za odpověd, Vody je opravdu až moc, při povodních nebo silných děštích je to cele promáčené. Odolné odrudy to je jasné, ale co ta vlhkost -  rakovina? Průklest kolem řeky je probém, člověk musí mit povolení, většinou se jedna o... celý příspěvek >
Více odrůd na jabloni, 22.7.2014
Děkuji Všem za odpověd,  pane Vysloužil, ještě dotaz, poroste to když to třeba naočkuji v potřebne výšce? Nebo se očka neujmou... konktétně: mám semenáček jaderničky, ustřihnu to v nějaké výšce a do boku naočkuju vybrané odrůdy. Ty pak nechám... celý příspěvek >
Více odrůd na jabloni, 21.7.2014
Zdravím všechný přítomne i nepřítomne. Rád bych si pořídil nějakou jablon na které by bylo více odrůd. Je mi jasné že by měli být možna co nejvíc podobné do vzrůstnosti.Jedna se mi spíše o techniku jak to provést.  a) mám vypěstovaný... celý příspěvek >
Suché nebo jen nemoné jablonové aleje, 16.6.2014
Popravdě jsem žádne závoje neviděl. Myslím že stromy i kvetly a najednou bum. Strom vedle stromu, ne jen některe. Mě to celkém nevadi (pokud znovu vyraší), z jedniček stejnák jablka nesbírame, ale na těch obecních cestach mě to štvě, protože vlastní... celý příspěvek >
Očkování - které očko?, 1.9.2013
Zdravím, Rád bych se zeptal na další postup po očkování. Naučkoval jsem si dva semenáčky jabloni. Po cca třech týdnech kontrola-řapík listu upadl a očko se zda živé. Znovu jsem to převázal páskou. Bylo to správne nebo nechat raději... celý příspěvek >
Znáte někdo tuto odrůdu jablek?, 14.4.2013
zdravím, nemohl by to byt Gdánský hranáč? Mam možnost porovnat malinač i hranáč, rostou u nás pár desítek metru od sebe.  Radim
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika