Příspěvky uživatele - 211.199

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Vidím, že by bylo dobré kdyby "zahradníci"z větší vzdálenosti udělali nějakou exkurzi do zahradnictví na KALABOUSKU, protože nikdo z připomínajících tam nikdy nebyl a mluví pouze ze zášti... Já osobně tam jezdím mimo výstavy a nahlášené akce... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Při objednávce ze zahradnictví NAZAZVORCE se dozvíte o druhu toto... Jabloň Diamant Záruka CENA JE KONEČNÁ Dostupnost DOSTUPNÉ Cena 149 Kč vč. DPH KOUPIT Počet kusů  1 Jabloň Diamant Popis zboží Jabloň Diamant. ZIMNÍ... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Ano z toho bych měl strach při objednávání stromku na podnoži kterou chci, zkrátka prodejce napíše co zrovna potřebuji a zabalí mi to.Pak čekám několik let a když vidím, že to má metrové přírůstky, nebo piďi přírůstky, znervózním. Já jsem právě... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Pane Vysloužil, máme Vás všichni za místního "nejlepšího"...ale v tomto nemáte pravdu, můžete se tam dojet podívat, nejsem žádný propagátor Stárkla nebo někoho jiného ale cedulky má všude.Bydlím 30 km od S.a jsem tam několikrát za rok. Jediné je... celý příspěvek >
Stromky v kontejneru, 3.11.2016
Před týdnem jsem u STÁRKLA kupoval jednu blumu a byla v kontejneru, také tam prvně letos bylo kontejnerovaných spousty jabloní a přitom cena 150 korun jako jinde prostokořenné.Myslím, že to je velká výhoda jak pro prodejce tak pro nás.My zákazníci... celý příspěvek >
Očko, nebo roub, 3.11.2016
Tak ho zajedu vyměnit, je to sice 20 km tam a dvacet zpět, aspoň nebudu muset přemýšlet jak hluboko ho zasadit aby nezpravokořenil a nebo se do nezahojeného srůstu očka u země nedostala vlhkostí od trávy houba...
Očko, nebo roub, 3.11.2016
Proč by se profesionálům nevyplatilo, je to jedno jestli školka zakoupenou podnož naočkuje 10 cm od země, nebo ten proutek uřízne půl metru od země a naroubuje, aspoň tedy myslím...
Očko, nebo roub, 2.11.2016
Terminál přeroubovat, to ano, ale což naočkovat, někde jsem četl, že se tím zbrzdí růst naočkovaného druhu...
Očko, nebo roub, 2.11.2016
Tak to děkuji za zprávu...  Já jen, že srůst očka je dost nevzhledný a prý se v místě špatného závalu může vytvořit houbový problém, kdežto ty roubované stromky byly krásně srostlé... Takže případně časem přeroubovat roční výhon i na... celý příspěvek >
Očko, nebo roub, 2.11.2016
Zdravím, tak jsem asi dneska měl ve školce špatnou ruku.Už to, že neměli jabloň Petru na podnoži kterou jsem chtěl MM-106 nebo M-7 ale pouze A-2 bylo dilema.Pak tyto stromky byly buď očkované u země a nebo roubované asi v 50 cm tak jsem si tedy vzal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika