Příspěvky uživatele - 32.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cesnek mi nejde jako babicce, 28.10.2016
Ani tak foto, ale poslat zprávu o tom jak HLUBOKO byl česnek zasazený! V této době rok 2016 a dálší sázet do hloubky 15-20cm!! opakuji to zde mnohokrát aby to zahrádkářům vešlo do krve. Zdá se to blbost. ale je to tak! Babička sázela jen mělce, dnes... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 28.10.2016
Musí se sázet hluboko asi 20cm. Jinak zasychá, nemá dost vláhy. Zkuste a uvidíte-nikde se o tom nepíše, všichni se diví že česnek nejde. Bohužel jsme na poušti. Není to legrace, je to vyzkoušené a ověřené praxí. Zahrádkáři jaksi neakceptují srážkové... celý příspěvek >
Cesnek mi nejde jako babicce, 28.10.2016
Ty doby za totáče kdy jsem sázel česnek tak že ze záhonku koukaly špičky česneku a česnek vždycky vyrostl už dávno minuly. Nebylo to totáčem ale úplně jinou vlhkostí půdy během roku. Dnes v roce 2016 kdy se z ČR stává polopoušť se s tím musí počítat.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika