Příspěvky uživatele - 225.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení Hortenzií, 28.10.2016
Pred lety jsem našel vylomený konárek hortenzie u činžáku na podzim bez listu vzal jsem ho dal pres zimu do umelé lahe s vodou v chladném sklepe a do jara pustil korínky, na jar jsem ho vysadil a mám už ted z nej velký ker.
Chryzantemy, tvarování, 28.10.2016
Jak se dá docílit tvar v kvetináči aby tam bylo hodne kvetu a nízky vzrast tak jako se to prodáva.Skoušel jsem to delat podle návodu a nešlo to, kto ví, stríhal jsem je a skoro mi vyhynuli v tom musí být nejaký trik. A co mám v záhrade chryzantemy... celý příspěvek >
Problemy s cibulou a cesnakom, 19.6.2015
Ahij, neviem preco ale absolutne sa mi nedari pestovat cibuu. Na jar, ked ju zasadim zo sadzacky mi vzijde ale len tak zivori, stonky su velmi tenke. Poda v ktorej ju pestujem je piescita, zavlazujem pravidelne. Neviem kde robim chybu, treba cibulu... celý příspěvek >
Zase ta lipnice, 19.6.2015
Zdravim, tiez sa chcem pripojit, donedavna som mal krasny travnik, teraz, ako su tepla tak sa mi vytvoril velky flak suchej travy kde bola Lipnica rocna. Chcem sa spytat ma to cenu teraz nanovo osiat, vzide ta trava, alebo treba cakat na jesen? Co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika