Příspěvky uživatele - 241.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karasi s nafouklým břichem, 8.10.2016
Dobrý den, mám jezírko asi 4 kubíky, mám jen asi 10 karasů.Za celých pět let, jsem neměmě žádný problém s nemocemi.Minulý týden jsem musel vylovit karase ještě živého, ale se strašně nafoulým břichem.Dnes jsem lovil dalšího.Chci se zeptat, zda nemáte... celý příspěvek >
Teplota pro pěstování kedlubnu a salátu?, 25.3.2013
jakou potřebuje salát a kedluben ve skleníku teplotu (minimální) Děkuji za odpověď Andrea
Přesazování paprik a pěstování dýně, 18.2.2013
a sázíte rovnou ven? já ji mám jen na kompot a džus, už vloni jsem si dělala, ale dýni jsem měla od známé, letos si ji chci sama vypěstovat. Mám semínka z dýně z loňska děkuji za odpověď
Přesazování paprik a pěstování dýně, 18.2.2013
děkuji za odpověď
Přesazování paprik a pěstování dýně, 16.2.2013
Jsem zahradnice-začátečnice, tak stále nevím, proč se musí papriky doma přesazovat? (je to to pikýrování ne?) Moc děkuji za odpověď A nevíte, kdy doma zasít dýni(ta jak je třeba na hallowen)?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika