Příspěvky uživatele - 233.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříška nad záhon, 10.4.2017 Obsahuje fotku
Neřešil jste někdo stříšku nad záhon? Vloni u nás 3x proběhly kroupy a vždy ničily (napadlo mě udělat nad záhon aspoň s rajčaty stříšku z polykarbonátu a uchránit alespoň pár rajčat bez poskvrny. Co Vy na to? Úplná blbost a nedělat se s tím?
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016
Omlouvám se! Myslel jsem to jen jako ftípek pro pobavení. Rafael.
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Nevím co se Vám nelíbí na tom trávním koberci. Sám ho používám a jsem s ním maximálně spokojený. Je to fact super věc!!! Jen nesmíte mít takového bezohledného souseda jako já. Ten hajzl seká květinovou louku jen 2x ročně a vůbec tu mulč pak... celý příspěvek >
Založení trávníku na orné půdě, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Květnatá louka je moc hezká a na údržbu nenáročná. Ale pokud by po ní měly běhat děti asi bych do ní rozhodně nešel. Takový biotyp láká spoustu nebezpečného hmyzu, bují v ní nejrůznější nekontrolovatelné procesy a vůbec skýtá útočiště velkému... celý příspěvek >
Hrušky - zoctovatění kvasu, 6.10.2016
Myslím, že doporučované množství kyseliny 100 - 200 ml se týká běžně prodávané koncentrace - 38%. U koncentrované kyseliny je třeba množství upravit. Na tu kyselinu jsem zapomněl zareagovat. Používal jsem tu nejdostupnější, akumulátorovou. A... celý příspěvek >
Hrušky - zoctovatění kvasu, 6.10.2016 Obsahuje fotku
Pokračování, nechtělo se mi dělat koláž.
Hrušky - zoctovatění kvasu, 6.10.2016 Obsahuje fotku
To není teorie, ale praxe. Objem nakvašované drtě, většinou se vždy před lisováním nebo scezováním v kádích, pytlích atd. nakvašuje, není oproti moštu vůbec zanedbatelný! Nikdy se mi nestalo, že by např. z 1000l nadrceného ovoce bylo jen 200l... celý příspěvek >
Hrušky - zoctovatění kvasu, 6.10.2016 Obsahuje fotku
-Mošt zabírá v sudech a i v zateplené "kvasírně méně místa. Proč dávat do sudů i nějaký balast z kterého není žádný užitek a jen snižuje kvalitu? A proč ho při destilaci zbytečně zahřívat? -S moštem se daleko lépe manipuluje - kalové čerpadlo,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika