Příspěvky uživatele - 246.58

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rybíz a maliny, 12.9.2016
Jedna nula sa mi tam stratila, malo tam byť 100 metrov štvorcových.
Rybíz a maliny, 9.9.2016
Ďakujem za radu myslel som ze rybele su samoopelive. Mojim favoritom bol z čiernych titania, z bielych primus a červených detvan/maraton a rovada. Len neviem prečo v ovocných škôlkach v mojom okolí neponúkajú detvana vo forme kra (stromčekové... celý příspěvek >
Rybíz a maliny, 9.9.2016
Dobrý den, chystám sa teraz na jeseň vysadiť zopár rastlín ribízu a malin. poradíte mi prosím, ktorú z odrôd v škôlke si vybrať? chcel by som jednu odrodu čierneho, jednu bieleho a dve červeného ribízu. A ešte nejakú odrodu malín, za nimy sa... celý příspěvek >
Rouby Hanity, 3.8.2016
Dorbý den, chcel by som skúsiť naroubovat alebo naočkovat slivku Hanitu do dvoch semenáčov u mňa na záhrade teraz v Auguste. Nemám však rouby tejto slivky, mohol by mi niekto poradit, kde by som ich mohol zohnat? O 2 týďne pojdem z Olomouca cez... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika