Příspěvky uživatele - 136.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příprava správného kvasu, mix kadlátek, trnek, švestek, 8.9.2016
Pokud probíhá hlavní, bouřlivé kvašení, pokud je silný výrom CO2, pokud se při nadechnutí těsně nad sudem zalykáte, pokud nad hladinou v sudu rychle zhasne nedostatkem vzduchu nějaký plamínek, pokud bublátko silně bublá apod., můžete s kvasem dělat... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 4.6.2015
Meritkem muze byt, ze se petour nemusi plet, jako ho plejete Vy. To mate divne predstavy o ucinnosti ci funkcnosti herbicidu.
Da sa Stomp pouzit aj po vzideni rastlin?, 4.6.2015
Zda souhlasite ci nikoliv neni dulezite, protoze danou problematiku vubec neznate. Prectete si originalni etiketu k pripravku.
Da sa Stomp pouzit aj po vzideni rastlin?, 4.6.2015
Stomp do jahodniku pouze v dobe dormance (vegetacniho klidu).
Pijavice, 10.8.2014
OK, děkuji za odpověď. Z otázky a jejího zařazení v tématu (zahradní jezírka) nebylo jasné, jestli se jedná o okrasné nebo koupací jezírko. Třeba by tedy pomohlo opětovné vysazení několika (jednotky ks) menších ryb. Já jsem měl pijavici... celý příspěvek >
Zelené kuličky na zelí, 10.8.2014
Ačkoli je fotka neostrá, ze zobrazeného usuzuji, že to nejsou vajíčka, ale spíše výkaly, možná housenek běláska zelného. Josef.
Hlávky salátu ukousnuté hned u země, 10.8.2014
Takovéto rohlíčkovité larvy mají brouci lalokonosci, případně krytonosci a jiní nosatcovití brouci. Fotka brouka je opravdu neostrá: asi se snažíte fotit moc zblízka a foťák Vám tak nablízko nezaostří. Zkuste fotit z větší dálky; brouk bude na... celý příspěvek >
Je toto phlox?, 10.8.2014
I mne hned napadlo Kalanchoe - česky kolopejka. Plnokvětý ani oranžový flox neznám. Josef.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika