Příspěvky uživatele - 195.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 8.9.2016
zdravím, máte někdo zkušenosti se sloupovou višní? teď sem na ni narazil na internetu a docela by me zajímala.
Jaké máte zkušenosti s e-shopem, 8.9.2016
Zdravím jukka pořád existuje.
Slivoň Haganta, 8.9.2016
Já mám doma, několik drůh švestek, haganta, amers, president, jojo, toptaste, čačanskou lepotici a rostou krásně. co se týče chuti nejvíc mi chutnají haganty a toptasty, ale to je asi jen o vkusu. Pokud máte rádi trnky a nechce se vám na ně čekat,... celý příspěvek >
Hrušeň Dicolor, 8.9.2016
čau čau, dicolor je spíš přechod podzimní a zimní, je to zajímavý kříženec williamsky. Je fajn ze krom zajímavého zbarvení je dobrá i chuťově. Našel sem ji za 140 kč, dá se sehnat i levněji?
Williamsova - ten pravý požitek pro chuťové buňky, 8.9.2016
Zdravím, taky mám hrušku williams hrozně rád, před 2 roky jsem ji kupoval na internetu jen za 140 Kč, což je myslím pěkná cena. Už se těším na pořádnou úrodu.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika