Příspěvky uživatele - 251.129

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pistacia vera, 27.5.2017 Obsahuje fotku
Letos snad ochutnám, jakou máte násadu? Mají se pistácie nějak řezat?
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 9.5.2017
podle mě zas tak malinkatý plůdky už nejsou a tak ten mrazik by měly dát s přehledem, samozřejmě ty slabší to nepřežijí to je už příroda, prostě nebudeme podpírat větve, který se budou ohýbat pod nadměrnou úrodou, ale sklidíme snad zdravé a velké... celý příspěvek >
Hurmikaki, tomel japonský, 11.4.2017
úroda je to pěkná, taky mě pěkně plodí, bohužel mě nechutná, zajímalo by mě jakou mají chuť ty Vaše tomely? Nebo se nějak zpracovávají po sklizni aby to bylo poživatelné?
Je to dřezovec?, 1.9.2016
ano je to dřezovec listy napadá nějaký škudce já to stříkám proti mšicím na jaře a vše ok
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 31.8.2016 Obsahuje fotku
a to mám viržínku a nikitu a v noci i ve dne dostanou svojí dávku ledový vody ze zavlažování, spíš si myslím že to asi každýmu chutnat nebude, ale nechám se překvapit
Tomel - padání nezralých plodů - příčina/řešení, 31.8.2016 Obsahuje fotku
Samozřejmě to je záhada i já jsem po tři roky pozbíral kbelík plodů, až letos neopadaly všechny plody a to mám 8 roků stromky bez samce, podle mě nemá cenu laborovat se zálivkou nebo jinými kouzly, stromek musí být dostatečně starý aby něco udržel,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika