Příspěvky uživatele - 105.116

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 5.2.2018
Pane 96.42, nejsem dokonalý, ale snažím se rozlišovat mezi racionalitou a imbecilností. Vytýkání chyb, vede k jejich odstranění, nebo, alespoň k vylepšení. Jak jsem již radil - pořiďte si ten zázrak a pak pište. Je ještě otázka, zda za ty prachy, to... celý příspěvek >
Honda GCV 160 studený nejde nastartovat, 5.2.2018
Znát stroj, je samozřejmě zásada. Tu prvotní znalost lze získat z návodu, ale k čemu je návod, ze kterého se dovídám, kde a jak mám nalepit nějaké samolepky a nedozvím se co dělá mašina při zařazené zpátečce, mimo jízdy vzad. Takže metoda zkouška... celý příspěvek >
Koupe hadice 3/4 na zahradu, 25.8.2016
Fakt? Tak to bych nikdy neřekla, že by mohla být gardena až tak nekvalitní. Vždycky jsem si myslela, že gardeny a valmonky jsou tak na stejno...
Drtič větví Dolmar FH2500, 9.8.2015
Pro mnohé to bude stejně nedokonalý stroj, už jen proto, že nemá metrový camfourek s vidlicí, ale vestavnou vidlici.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika