Příspěvky uživatele - 3.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrš na odchyt ryb, 8.8.2017
tak zatím se mi jeví jako nejúspěšnější odlov malých karasů je na ně jít v noci s podběrékem - jak psal někdo výše... Sice jsem je tahal po jednom, ale alespoň něco... Za hodinu a půl trápení jsem jich odchytil asi 20ks. Ještě že byla o víkendu teplá... celý příspěvek >
Vrš na odchyt ryb, 1.8.2017
Zdravím všechny, rád bych oživil toto téma s vírou, že někdo objevil nějakou novou možnost jak odlovit z jezírka přemnožené karásky :) mám jich tam cca 50 už z minulého roku (cca 6-9cm) krom těchto malých tam mám jeseny 4ks, karasy (velké) 8ks, koi... celý příspěvek >
Rašelina do jezírka, 23.8.2016
zdravím, mám stejný problém, voda taky napuštěná ze studny jezírko teda jen cca 11m3, sice už minulý rok, ale pochopitelně musím dopouštět zase vodou ze studny... PH mě se mi drží kolem 8,5-9. Zkoušel jsem to jednu dobu snižovat kyselinou... celý příspěvek >
Filtrace 15m3, 14.4.2016
Zdravim, taky bych čerpadla zatím nechal... Pokud by to bylo jen trošičku možné, zkusil bych tu gulu dodatečně naistalovat, i za cenu vyříznutí folie a znovuzavaření... je to fakt dobrá věc. Když už by se dělal průchod do šachty s filtrací tak bych... celý příspěvek >
Nejzazsi termin vypusteni ryb do jezirka, 7.9.2015 Obsahuje fotku
OK, nebudu nikam spěchat, vypustím je až na jaře :) filtraci spustím spíš abych ji pořádně odzkoušel před příští sezonou než abych se ji snažil před zimou zaběhnout... Jezírko je v nejhlubším místě 1,2-1,3 hluboké... posílám ještě foto - trochu práce... celý příspěvek >
Zajímavé ceny čerpadel, UV lamp a filtrů, 25.5.2015
když ten teleskop dám uplně pryč, jak je ten skimmer vysoky? resp. do jaké hloubky ho dát aby normálně fungoval??? předem mockrát díky!!!
Skimmer Oase AquaSkim 40, 17.3.2015
OK, mockrát děkuji za cenné rady pane Hrkal
Husi krky, 23.2.2015 Obsahuje fotku
zdravím, všude možně hledám co nacpat do filtrační komor aby to pochopitelně stálo co nejméně a mělo to nějaký efekt... Chci se zeptat, nezkoušeli jste někdo plastové drátěnky??? připadlo mi to jako dobrý nápad, ale skutečnost může být jiná :)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika