Příspěvky uživatele - 241.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čačanská rodná, Katinka, 20.8.2016
Panove, i když je rok 2016,četl jsem přispěvky p.Rostislavika o čačanske rodne, v roce 2011 piše še ma par čačanskych rodnych a že ještě nerodily, v roce 2013,což už tam na stromech mohlo něco byt, ale misto sve zkušenosti jak chutnaji švestky z... celý příspěvek >
Čačanská rodná, Katinka, 20.8.2016
Pane rostilav, nebo nevim jak se jmenujete, sice vaš članek už je dost stary ale asi nepěstujete doma čačanskou rodnou a matete lidi, co zakladaji sad, mam par stromu čačanske rodne a už jsem ji ochutnal, chuť neni dobra, neni švestkova a plody... celý příspěvek >
Švestky v sezóně 2011, 20.9.2015
Dobry den, teď je rok 2015,což to co piši možna nema smysl, ale,pomlouvate TOPy, podle mne, švestka ma byt dozrala do polovičky zaři, jinak budete muset bečky davat do nějake teple mistnosti, potom,cele plody se vam kvasi necele dva ěsice, rozmačkane... celý příspěvek >
FS 240, 19.7.2015
Dobrý den  myslíte že ten krám jide ještě vrátit mám ho skoro rok.   Jsem z toho značně nespokojen. 
FS 240, 17.7.2015
Dobrý den mám stihl fs 240 a chtěl bych se zeptat při přidání plynu mi začne nosná tyč vybrovat a při zastavování taky je to normální, mám trojzubec vyosený a pořádně zatažený, tak nevím jestli je to normální nebo reklamovat?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika