Příspěvky uživatele - 44.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neuznání záruky na sekačce Dolmar PM 4601 S3, 10.8.2016
Sekačka Stiga s motorem Honda problém s palivem, v záruce lítaly otáčky nahoru dolů.Reklamováno u prodejce v záruce, do paliva dávány aditiva dle doporučení od Hondy z webu.Dle vyjádření opraváře:3x ultrazvuk, nepomohlo zakoupil ještě výkonější... celý příspěvek >
Motor Vari houpá při startu, 3.11.2015
Souhlasím s bodem 5)-měl jsem problém s Honda motorem v záruce nepomohlo (dle opraváře) ani několikáté čištění výkonným ultrazvukem, prý reakce paliva na slitinu karburátora.Možná se týkalo pouze určité dodávky od dodavatele karburátorů.Používal jsem... celý příspěvek >
Velikost septiku SM-3, používaného v 80. letech min. století, 26.3.2015
Dobrý den, nemáte někdo projekt nebo nějaké podklady k velikosti septiku SM-6
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 18.12.2014
Vycházím z toho co vidím kolem sebe.Žiju na vsi kde žádné biopopelnice ani kontejnery na tento druh odpadu nejsou.Lidé se posekané trávy zbavují tímto způsobem.To se týká i spadaných jablek které se vyvážíi do lesů. Já sekám zahradu stále... celý příspěvek >
Volba mezi traktory - Husqvarna CTH 126 nebo Stiga 3084 H, 18.12.2014
Vůbec neřešíte kam tu posečenou trávu budete ukládat, kompostovat asi bude málokdo.Ponejvíce za hranice svého pozemku, kde se kupí haldy rozteklé močky.Pavel
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 16.8.2014
Dobrý večer, prosím o radu, letos máme nový bazén 36m2 s ionizatorem. Voda je napuštěna ze studny, pH sníženo kyselinou chlorovodíkovou. Voda je nádherné čistá bez použití jakýchkoliv chlorovych tablet, ale na stěnách a dně je asi černá řasa. Vůbec... celý příspěvek >
Mountfield SP 535 HW 4S, 19.1.2014
Mám Stigu 53turbo s motorem Briggs.Nevím proč je v názvu 53,když má nůž 51cm.Používám převážně mulč cca25 ar, pouze kolem chaty sběr co dělá manželka.Hmotnost sekačky této sekačky asi40kg, daň za universálnost. Dnes bych řešil jinak: Manželce... celý příspěvek >
Nastavenie karburatora honda gcv 160, 2.10.2013
Potvrzuji Váš názor, a řešení problému.Ultrazvuková čistička musí být výkonná!!Možná problém v kvalitě slitiny karburátoru určité serie či dodavatele.Vytváří se jemná krupička reakce na palivo?Musel jsem se Hondy vzdát jinak bych pořád... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika