Příspěvky uživatele - 132.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břečťan, přísavník a jejich vliv na zdivo domu?, 27.7.2016
Dobrý den, dovolím si reagovat. Před lety jsem koupil starší dům z vepřovic. Soused na celou mou zeď ze své strany nechal porust břečťanem a mohu zodpovědně říci, že je to jen na potíže. Vrostl mezi oplechování a atiku na střeše a tím jak silil mi... celý příspěvek >
Melouny 2014, 23.6.2014 Obsahuje fotku
Ahoj, letos jsem se dala taky poprvé na melouny. Vyhradila jsem jim půlku skleniku, kde mam 1 sazenici vodního a 2 cukrového a asi 6 neroubovanych sazenic cukroveho melounů dovezeného z Francie. Ty ale ještě ne začaly poradně růst. Zatím se mi chytli... celý příspěvek >
Bazalka pěstovaná společně s rajčaty, 17.6.2014
Ahoj, každý rok mám ve skleníku společně s okurky, rajčaty, paprikami a salátem i bazalku a vždy rostla krásně. Ve skleníku nestříkám, jen stále větrám i když je venku v noci 12C mám otevřené. Poznatek: zimu ve skleníku nepřežije;) Pa... celý příspěvek >
Melounoviště 2013, 16.6.2014
Ahoj letos jsem zkusila poprve zasadit melouny. Mám vodní a cukrové. Můžu cukrové melouny opylovat květy z vodních? Na cukrových je málo pylu;) A kolik melounů může zvládnout jedna rostlina řádně zalévaná a s prohnojenou půdou?Mám nasazených plno... celý příspěvek >
Je už čas na výsev?, 27.2.2014
Když já jsem už potřebovala dát něco ven;) jak píšu, když nevydrží, zasejeme nový. Dávám hrách každy rok myslím kolem dubna a nikdy my nevylezl, tak třeba vyleze teď:)
Je už čas na výsev?, 25.2.2014
Já už dala ven hrách před 14 dny, píšou na něm "extra ranný";)tak jsem zvědavá jestli vydrži:) kdyžtak zasadíme znovu. Ve skleniku mám ředkvičky a mrkev.
Proč mi odcházejí dýně?, 28.7.2013 Obsahuje fotku
Ja do teď měla Hokkaidó úplně o ničem, jeden maly plod... včera jsme se po tydnu vrátili z dovolené a wow na 2 rostlinách cca 40 plodu a nechápu jak (asi jsem ho prehlidla:)) ale jeden uz skoro na sklizeni: D přikládám fotku jak pěstuji hokaida a... celý příspěvek >
Rajčata ven?, 28.5.2013 Obsahuje fotku
Ahojky, přidávám něco z mého pěstitelského "pokus/omyl" :)
Hnojení, postřiky rajčat - rady, 2.4.2013
Hmmm zkoušela jsem přihnojit rajčata. Granulovaným organickým hnojivem Natura. Po třech dnech začínají žloutnout spodní listy. Ale jen u Ildi. Dala jsem to všude... k paprikam, ke všem rajčatum, lilkům i okurkum a jen u Ildi začínají žloutnout. Je to... celý příspěvek >
Pěstování rajčat 2013, 26.3.2013
Dobry den, mohla bych se zeptat, kde jste objednal Sladkaju D? A to přímo rostlinu? Zkousim ji sehnat někde tady v ČR, ale zatím nic. Jde mi jen o tuto odrůdou a nechce se mi platit doprava jen za 1 ks z ciziny:(kde sehnat u nas?!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika