Příspěvky uživatele - 116.115

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení ostružin hřížením - kdy odstřihnout výhon?, 4.8.2016
děkuji
Množení ostružin hřížením - kdy odstřihnout výhon?, 1.8.2016
Dobrý den,  prosím o radu, chci namnožit ostružinu (beztrnnou) hřížením, ale nikde nemůžu najít kdy (rozumějte za jak dlouho) asi vytvoří rostlina kořeny dostatečně na to, abych ji odstřihla od šlahounu, Jak to poznám? jak vysoko/nízko ji... celý příspěvek >
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 21.7.2016
Děkuji za doporučení a provedu
Jak přezimovat jahody v truhlíku za oknem?, 21.7.2016
Bezva, díky, v tom případě je nechám venku svému osudu. Zaléváte je v zimě? Nebo je něčím přikrýváte?
Jak přezimovat jahody v truhlíku za oknem?, 21.7.2016
No, přišlo mi, že v truhlíku nejsou proti mrazu zrovna chráněné množstvím zeminy jako v zemi, běžně tu bývá v zimě -20°C (Severní Morava)
Jak přezimovat jahody v truhlíku za oknem?, 21.7.2016
No, je fakt, že už dvě zimy po sobě prakticky zima nebyla, jestli to tak bude i letos, tak je můžu nechat venku, to je pravda
Jak přezimovat jahody v truhlíku za oknem?, 21.7.2016
Jsou v samozavlažovacích truhlících bílé barvy, to sice přežijí jahody, ale zlikviduji truhlíky, pak budou nevzhledné a na okno je stejně nedám 
Jak přezimovat jahody v truhlíku za oknem?, 21.7.2016
Dobrý den, letos jsem ze semínek vypěstovalapro děti své první měsíční jahody, dala jsem je do truhlíku za okno, aby si je mohli sbírat a daří se jim tak výborně, že pomalu přes ně nevidím z okna, jsou krásné, kvetou a plodí 2 cm chutné... celý příspěvek >
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 21.7.2016
Aha, tak vidím, že možná to bube i tím, že všechny odnože tam jsou na rostlinách, jsou důkladně prorostlé odnožemi, nikdo je neodstraňuje
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 21.7.2016
Vyřídím, letos to už asi ničemu nepomůže, tak snad příští rok bude hromada jahod
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 21.7.2016
Aha, jestli je odpověď tak jednoduchá, jak to napravit?
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 21.7.2016
Ještě dodám, že loni říkala, že pořídila nové
Jahody krásně kvetou, rostou ale neplodí?, 21.7.2016
Dobrý den, tchýně má na zahrádce jahody, které na jaře krásně kvetou, vyrostou ukázkově, ale plodů je jen málo, jsou malé a měkké. Pravděpodobně je nic nežere, protože ani nezralých tam moc není. Hnojí je hnojivem na jahody, zalévá, rostliny... celý příspěvek >
Jak často brousíte nůžky (Felco 6)?, 21.3.2016
díky za obrázek, přímo takový jsem koupila, jen broušení mi netrvalo asi 3s, ale 15 min, protože jsem nemohla najít ten správný grif na udržení úhlu a správný přítlak, takže jsem prakticky nůžky tupila a ne ostřila. Nakonec jsem nejlepšího výsledku... celý příspěvek >
Jak často brousíte nůžky (Felco 6)?, 20.3.2016
Díky, podívám se v železářství, co u nás budou mít, věřím, že něco najdu. Tip k otvírání řezné rány vítám, protože snažit se tlačit na nůžky za každou cenu je namáhavé, ale stalo se mi, že potom řez nebyl tak čistý, takže to chce asi taky cvik?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika