Příspěvky uživatele - 87.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co si myslite o Mountfield Traktor XHX 24 HD/THX 122 hydro, 17.3.2009
možná by stálo za úvahu za peníze místo traktůrku udělat oplocení,  ovce má svahovou dostupnost asi 5x větší a budete bez práce  V.R.
Výroba domácího sýra, 15.3.2009
co jsem to od včerejška prošel, dost lidí si tu plete sýr s tvarohem. Ten odkaz na výrobu z ovčího sýra je pěkný. Je třeba si všimnout, že sýr se dělá srážením (Slováci renetu říkaji syridlo) to prostě nejde zaměnit s kysnutím mléka na tvaroh. Sýr se... celý příspěvek >
Výroba domácího sýra, 15.3.2009
tak základní technologii znám, sám jsem pár kousků sýra udělal, ale pro pokusy jsem si koupil pasterizované, odstředěné. Stačí ho ohřát a vysrážet renetem, pak ochutit a v plátenku pověsit odkapat. Se surovým mlékem jsem to zkusil dvakrát a došel... celý příspěvek >
Co si myslite o Mountfield Traktor XHX 24 HD/THX 122 hydro, 8.3.2009
tak je to pěknej strojek, ale pokud to máte oplocené, tak bych si pořídil tři - pět ovcí, budete to mít bez práce, bude to stylové, a pak, skopové je jak malina! :-) V.R.
Hospodářská pila HVP 60A, 17.1.2008
Mám doma v podstatě stejnou okružní pilu HOP 70, myslím že neprohloupíte. Štípání je na stole kuželem. Taky do funguje, ale nesmí být dřevo moc spletené, dobře to štípe tvrdé dřevo. S borovicemi to jde hůř. VR
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika