Příspěvky uživatele - 53.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana rybnicka proti vydre, 7.4.2019 Obsahuje fotku
Jediná ochrana proti škodící vydře je to co vidíte na fotkách! Škoda 0.Elektrický ohradník je nefunkční, tedy pokud nemáte ryby v bazenu. V zimě ho vyzkratuje sníh, v létě rostoucí příbřežní rostliny. Všechny kecy na internetu jsou pouze... celý příspěvek >
Půlené pecky švestek + předčasný opad plodů, 19.7.2016 Obsahuje fotku
švestky padají, pecka je napůl s mírným výronem, červ není  Poraďte Ivo
Závady při výrobě domácích uzenin?, 19.1.2016 Obsahuje fotku
Pane Vysloužil, Je zbytečná polemika o správném názvu klobasoveho jedu, my na Hané To říkáme tak jinde zas jinak, jak uvádí ten pán. Hlavně že všichni víme o čem je řeč, a jak mě kdysi tata naučil tak dělám. Krájení masa na kostičky je... celý příspěvek >
Závady při výrobě domácích uzenin?, 12.1.2016
Všechny Vás Zdravím, Úplně náhodou jsem otevřel tuto diskuzi a některé příspěvky mě i rozesmály.Nejsem sice řezník, ale klobásky a uzené maso dělám asi 50 let. Takže recept na měkoučké a chutné klobásky: 5 kg plecko(pořádně odblanit a... celý příspěvek >
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 7.8.2015 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka.
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 7.8.2015 Obsahuje fotku
Jde to.
Rajčata hydroponicky a aeroponicky, 7.8.2015
Dejte se do toho, v aqaponii a hydroponii je budoucnost.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika