Příspěvky uživatele - 33.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřiky a počasí, 21.7.2008
Jak dlouho by mělo být bez deště, pokud má být zachován účinek postřiku?Jen na dvou příbalových letácích jsem našel, že by postřik měl být aplikován na suchý list a nemělo by 2hod. pršet. Jde hlavně o Kuprikol, Sulikol a Dithane. Děkuji.
Ještě k míchání postřiků, 18.7.2008
Tomu říkám perfektní vyřešení dotazu.Bravo!!!
Ještě k míchání postřiků, 17.7.2008
Také souhlasím. Kdo se toho ujme?
Nedostatek některého prvku, 17.7.2008
Je možné, aby nedostatek některého prvku (Fe, P,K atd.),měl za následek uhynutí mladého keře? Nebo se jedná o defekty při růstu a malou urodu?
Ještě k míchání postřiků, 16.7.2008
Děkuji zn. jgeneral za rady.Už jste mi pomohl po třetí. Namíchat správnou koncentraci je problém. K postřiku 9 letos vysazených sazenic nespotřebuji ani 1/2 l.přípravku.Pak se asi stalo, že jsem popálil listy (hnědé skvrny a zimní výhony jsem já).... celý příspěvek >
Ještě k míchání postřiků, 15.7.2008
Příspěvek jsem si přečetl, ale mne by zajímalo, zda mohu míchat přípravky Kuprikol, Champion, Dithane se Sulikolem. Je nějaké obecné pravidlo pro míchání přípravků? Zatím jsem to řešil týdením odstupem mezi aplikacemi.Jsem... celý příspěvek >
Kde se vzaly výhony?, 15.7.2008
Díky za vysvětlení. Je mi to konečně jasné. Ale štvalo mě to pěkně dlouho, že to nemohu pochopit.
Kde se vzaly výhony?, 15.7.2008
Fader- Vinná reva v zahrádce. Str. 41 obr. 1.2.3.Na obr.1 ani na obr.2 žádné výhony nejsou. Na obr.3 jsou 4. Kde se vzaly?  Zasadil jsem letos révu, je již 170cm vysoká, ale žádné výhony nepozoruji. Jsou to snad zálistky? Má někdo tuto knihu a... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na listech révy, 9.7.2008
Děkuji za rady. Nechám tomu volný průběh.Uklidnilo mne, žese nejedná o chorobu.Prosím značku "jgeneral".Co jsou zimní pupeny? Děkuji Hořínek.
Snímání vrcholu, 6.7.2008
Na jaře vysazená Dora měří 160 cm. Pokud bych měl sejmout vrchol v září, jak jsem se dočetl, bude mít snad 3m. Mohu vrchol sejmout dříve? Mám vylamovat všechny zálistky? Bude i nadále sílit kmínek, který potřebuji zapěstovat? Děkuji za radu.  ... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na listech révy, 6.7.2008 Obsahuje fotku
foto
Hnědé skvrny na listech révy, 6.7.2008
připojuji foto 1-5 nasťa 6-7 nero 8 pomeranč sadba p. jonáš bílé skvrny postřik cuprikol
Hnědé skvrny na listech révy, 4.7.2008
K upřesnění dodávám, že se na nových listech objevují černé okraje. Pokusím se o foto, ale nejsem technický typ. Snad se mi to podaří. Děkuji za zájem o můj problém.
Hnědé skvrny na listech révy, 3.7.2008
Prosím o radu. Na listech letos vysazené révy se objevily hnědé skvrny.Nejčastěji na okrajích listu, ale i na ploše. Napadená místa, připomínající tabák, postupně odpadnou. Mohl by mi někdo poradit co s tím? Děkuji .
to co Vás trápí jsou sametky, 19.8.2006
No já z vlastní zkušenosti můžu doporučit si postižená místa natřít pitralonem, francovkou či nečím tak podobným, je to celkem osvěžující a pak to tak šílěně nesvědí :) Jo, ale pozor, že to roškrábané po natření trochu pálí, ale je to daleko... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika