Příspěvky uživatele - 19.232

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kolik oleje do hydrostatické převodovky MTD 180/92, 4.7.2016
Tak je po škubání.Kompresorem jsem vyfoukal bordel v táhlech pojezdu a brzdy u hydrostatu a je opraveno.Pravděpodobně zůstávala kouslá brzda.
Kolik oleje do hydrostatické převodovky MTD 180/92, 1.7.2016
Jsem spokojen.Když jsem ho poupil, z druhé ruky, měl závadu, že jel jenom na sytič (je to psané zde v jiném článku) vyměnil jsem karburátor a už to jezdí.Mám ho měsíc, zatím jsem nic netahal, zahradu mámve svahu, zkoušel jsem sekat a na... celý příspěvek >
Motor Tecumseh 18 HP se hltí, 30.6.2016
Traktůrek už je opraven.Zakoupil jsem nový karburátor, vyměnil a jezdíme.Podle mě byla závada v těsnosti difuzeru a trisky, jsou v uložení těsněni okroužkem a ve srovnání s novým dílem jsou uvolněné(netěsné).Píšu to sem, kdyby měl někdo podobný... celý příspěvek >
Motor Tecumseh 18 HP se hltí, 6.6.2016
Tak jsem vše znova vyčistil a sesadil spět, motor nastartuji, po chvilce jede i bez sytiče, ale jak zapínám sečení tak chcípne.Zjistil jsem, že těsnění plovákové komory je slabý plech potažený gumou a ve třech místech je guma prošoupaná na dosedací... celý příspěvek >
Motor Tecumseh 18 HP se hltí, 6.6.2016
Vzduchový filtr je nový a hladina se nedá seřídit,
Motor Tecumseh 18 HP se hltí, 5.6.2016
Dobrý den.Motor na trakůrku musí mít povytažený sytič a houpe, když sytič zastrčím motor zhasne.Poradí někdo v čem bude závada.Byl prasklý plovák na benzín v karburátoru, to jsem odstranil.Děkuji za radu.
Kolik oleje do hydrostatické převodovky MTD 180/92, 4.5.2016
Dobrý den.Koupil jsem starší MTD 180/92 a potřebuji poradit.Po sešlápnutí pojezdu vzad se chvilku nic neděje, potom škubne a jede, vpřed jede normálně.Dotaz je: kolik oleje do převodovky, jaký olej.Převodovka je bez vyrovnávací nádržky, průměr... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika