Příspěvky uživatele - 207.57

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Dokud to zase nezasmolite
Karburátor VARI GSV, 6.7.2016
nevím jak je to u vás ale pár lidí už mělo podobný problém a psali to přímo do diskuze na stránkách vari kde zástupce vari napsal aby se dotyčný obrátil přímo na jeho mail a potom to asi řešili nějak přes reklamaci... smozřejmě pokud nemáte motor v... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
ve spreji ;) 
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
:D :D kupte si někde v autodílech čistič na karburátory 
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
hodně zdaru :) dejte kdyžtak potom vědět jak to dopadlo 
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
Pane jsou tam 2 šrouby na kterých karbec ale i vzduch. filtr takže sundat kryt filtru filtry vyšroubovat 2 matky (10tky)  a pak už jenom odstraníte z karbece pružinku a táhlo (chce to jenom trošičku zručnoti, v některých případech i možná... celý příspěvek >
Vari Honda GSV tarokuje, 30.6.2016
budu se opakovat... koupit kvalitní čistič na karburátory... vymontovat celý karbec... prostříknout trysku... i volnoběhu... pokusit se prostříknout všechno co půjde... smontovat...koupit kvalitní benal doporučuju i aditivum... jistota je jistota... celý příspěvek >
Stáří oleje, 23.6.2016
tento olej není moc kvalitní a do pily bych ho nedával protože nepatří do vysokootáčkových motorů tak se aspoň bavili chlapi co už mají hodně odřezáno 
Nastavenie karburatora honda gcv 160, 18.6.2016
No používám i aditivum do benzínu originál od hondy (rozhodne taky doporučuji) ale to co jsem mel na mysli byl klasický čistič ve spreji s kterým krásně "prostříknete" celý karboš
Porovnání sekaček Panter FD-3 a Vari BDR-1200, 15.6.2016
Ještě bych připojil reakci na namir.cz. Mám skouknuté snad všechna jejich videa. Jako každý prodejce nám nebude říkat že to co prodávají je špatné. Což se samozřejmě logické. Ovšem některá videa obsahují celkem perly. Například testujou křovinořezy s... celý příspěvek >
Pojezd sekačky, 13.6.2016
No jo ale jak? :D
Pojezd sekačky, 9.6.2016
pardon jedná se o EP 414 TR 
Pojezd sekačky, 9.6.2016
zdravím. nevíte někdo jak se dá/jestli se dá napínat řemen pojezdu u sekačky EP 114 TR od mountfieldu? Děkuji za odpovědi.
Lesní tráva, 1.6.2016
Zdravím. Mám takový problém že mi na louce roste "lesní tráva" taková tenká, hustá a dlouhá... strašně špatně se to seče... nevím co s tím... postupně vytlačila původní krásnou luční trávu... nevím zda použít nějakou chemii... nebo mě napadá častější... celý příspěvek >
Aku program od Hondy, 20.5.2016
Honda všeobecně vyrábí kvalitní stroje, ovšem tohle je, ale docela novinka a moc lidí kteří to měli v ruce asi nebude (myslím kteří to opravdu měli možnost vyzkoušet). Asi nejjednoduší bude zajít se podívat přímo na nějakou prodejnu hondy a pořádně... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika