Vari Honda GSV tarokuje



host - 207.57 (?)
30.6.2016 22:50

Pane jsou tam 2 šrouby na kterých karbec ale i vzduch. filtr takže sundat kryt filtru filtry vyšroubovat 2 matky (10tky)  a pak už jenom odstraníte z karbece pružinku a táhlo (chce to jenom trošičku zručnoti, v některých případech i možná trpělivost) pak už jenom uděláte to co jsem psal dříve :) 

na karbeci ze spod odšroubujete šroub tuším že je taky 10tka tím se dostanete do plovákové komory upozorňuji všechno dělejte na nějaké podložce protože když něco ztratíte budete platit a to myslím doslova :D vytáhněte plovák vyšroubujte trysku (musí se vyklepnout a to pořádně) :D všechno důkladně prostříknout ničeho se nebát :) pak nahoře je šroub pro volnoběžné otáčky vyšroubovat prostříknout zašroubovat jemně dotáhnout cca 2x otočit z5 :) kdyžtak "donastavíte" při běhu motoru ještě když budete mít karbec dole tak otevřete nádrž a nechte všechen benal vytéct... já to ještě párkrát profouknu ;) snad se vám to povede :) nejsem odbodník ale takhle to dělám já a jezdím od nevidím do nevidím :) 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5   
host - 52.72 (?), 30.6.2016 17:45, zobrazeno: 25390x

Dobrý den, chci se zeptat jak složité je vymontovat z Hondy 190 karbec, jaká to má uskalí, už se to tarokování na 1 rychlost nedá poslouchat a při ubrání plynu chcípne, tak se chci kouknout na ten karbec jak je zakydaný. dekuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.34 (?), 30.6.2016 20:39

Zdravím  .Mám hondu GXV  už 16ctou  sezónu a  karbec sem  čistit nikdy  nemusel..Myslíte  ,že má  proč být  "zakydaný"  ?

Zatím vždycky stačilo  před sezńou vypustit  odkalovací šroubek   a Honda  jen vrní.Tím neříkám, že ten problém tam být nemůže.Jen taková zkušenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 52.72 (?), 30.6.2016 20:46

Aha a ten šroubek je přístupný?ješte jsem teda neodkaloval

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 19.34 (?), 30.6.2016 21:47

Jistě  ,je na  spodní části  karbecu, umístěný šikmo,  6tka šroubek  .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 52.72 (?), 30.6.2016 21:59

Zkusím to, ale mám tucha že bude muset karbec do ultrazvuku, nevím zda v této fazi odkalení pomuže.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 207.57 (?), 30.6.2016 22:16

budu se opakovat... koupit kvalitní čistič na karburátory... vymontovat celý karbec... prostříknout trysku... i volnoběhu... pokusit se prostříknout všechno co půjde... smontovat...koupit kvalitní benal doporučuju i aditivum... jistota je jistota ;)...seřídit otáčky... a jedem :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 52.72 (?), 30.6.2016 22:35

Ano vím četl jsem starší příspevky ale jak na ten karbec, jak s ním ven, jestli tam je nejaké uskalí na ktere je třeba dát pozor.Nebo je nutné to dát do servisu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 207.57 (?), 30.6.2016 22:50

Pane jsou tam 2 šrouby na kterých karbec ale i vzduch. filtr takže sundat kryt filtru filtry vyšroubovat 2 matky (10tky)  a pak už jenom odstraníte z karbece pružinku a táhlo (chce to jenom trošičku zručnoti, v některých případech i možná trpělivost) pak už jenom uděláte to co jsem psal dříve :) 

na karbeci ze spod odšroubujete šroub tuším že je taky 10tka tím se dostanete do plovákové komory upozorňuji všechno dělejte na nějaké podložce protože když něco ztratíte budete platit a to myslím doslova :D vytáhněte plovák vyšroubujte trysku (musí se vyklepnout a to pořádně) :D všechno důkladně prostříknout ničeho se nebát :) pak nahoře je šroub pro volnoběžné otáčky vyšroubovat prostříknout zašroubovat jemně dotáhnout cca 2x otočit z5 :) kdyžtak "donastavíte" při běhu motoru ještě když budete mít karbec dole tak otevřete nádrž a nechte všechen benal vytéct... já to ještě párkrát profouknu ;) snad se vám to povede :) nejsem odbodník ale takhle to dělám já a jezdím od nevidím do nevidím :) 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 52.72 (?), 30.6.2016 22:53

dobře, dekuji za jasný popis, dám se do toho.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 207.57 (?), 30.6.2016 22:59

hodně zdaru :) dejte kdyžtak potom vědět jak to dopadlo 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika