Příspěvky uživatele - 187.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pokroucené a proděravělé listy a malé listy žloutnou, 2.6.2016 Obsahuje fotku
Mám na maldé jabloni pokroucené listy a proděravělé, viz foto, Malé lístečky žloutnou. Škůdce jsem si žádného nevšiml. Máme trochu jílovitou půdu a tráva roste cca v poloměru 20 cm od kmenu. Mnoho květů opadlo a pouze ze třech rostou... celý příspěvek >
Listy rybízu žloutnou, nevíte co tomu chybí?, 2.6.2016
Děkuji za odpověď, sucho to není. Zalévám hodně. Ale půda je dost jílovitá a kolem roste tráva. Chápu z vašho příspěvku že to je asi špatně. Tráva být kolem nemůže? kompost mám dát nahoru a nebo ho mám nějak zapravit do půdy?
Nějaký brouček na spodní straně listů na třešni, 21.5.2016
Ano máte pravdu, kouknul jsem se pozorně a viděl jsem mravence. Děkuji
Listy rybízu žloutnou, nevíte co tomu chybí?, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Listy rybízu žloutnou, nevíte co tomu chybí? Posílám foto. Díky za odpověď
Prosím o identifikaci škůdce na jabloni a otázka proč jabloň nekvetla, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Tady posílám fotku listu ve kterých tyto broučci jsou, brouci jsou tak max. 1,5mm. (na té makro fotce vypadá větší:)) a žijí uvnitř té zkrabatělé bubliny na listu. A co dělat aby tato jabloň příště kvetla? Odrůda se myslím jmenuje Braník.... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci škůdce na jabloni a otázka proč jabloň nekvetla, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den,  objevil jsem na jabloni na některých listech toho broučka. Listy se krabatí a mají v té deformaci načervenalou barvu Víte co je to za škůdce a jak se proti němu bránit?  Jabloň také nekvetla. Má to... celý příspěvek >
Nějaký brouček na spodní straně listů na třešni, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nevíte co je to za škůdce a jak se proti němu bránit? Lze to mechanicky proudem vody?
Zkrabatělé - Deformované nové listy na švestce, 21.5.2016 Obsahuje fotku
Mám deformované nové listy na švestce. Nevíte jestli jestli je to škůdce nebo jestli švestce něco nechybí? Děkuji za rady.
Šunka bez rychlosolí, 15.11.2015
Jestli jsi dělal šunku z jednoho kusu masa, tak to chápu. To nebyla šunka. Maso se musí krájet na malé kousky aby sůl mohla za ty dva dny proniknout dovnitř masa a udělat ho křehčí.  A mleté maso se tam přidává také proto aby se sůl při vkládání... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika