Příspěvky uživatele - 11.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 29.5.2016
Casto, i kdyz jsem zasel husteji tak vzeslo jen par rostlin. Potreboval bych poradit jak dat tu textili, ci pouze dat na zem a zatezit hlinou, nebo tam nechat nejakou vuli. J
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 29.5.2016 Obsahuje fotku
ano, podla priznakov a fotografii je to presne listova skvrnitost, ta fotka na americkom webe je uplne rovnaka ako sa to prejavuje u mna.  Neporadi niekto vhodne hnojivo na travu s vyssim obsahom draslika? Doteraz som pouzival Travcerit, cez... celý příspěvek >
Pestovani kopru pod bilou textilii, jak na to?, 28.5.2016
ahoj, chci se zeptat na vase zkusenosti pestovanim pod bilou, netkanou textilii. Po minule roky jsem se pokousel na sve zahradce vypestovat kopr odrody Moravan. Zel vyledky byly vzdy rozpacite. Ted by jsem se to chtel pokusit s bilou, netkanou... celý příspěvek >
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 27.5.2016
naozaj neviem v com je problem a som z toho uz pomaly na nervy. Ked som odstranoval spalenu travu z obdlznika, tak bol drn tak silny, ze som musel vysekavat travu po kuskoch krompacom, nakolko motykou by to bolo velmi narocne, tento flak vznikol za 2... celý příspěvek >
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Este foto spalenej travy
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Toto je foto po oprave
Suche kolesa v trave, je to plesen?, 26.5.2016 Obsahuje fotku
Opat, skoro presne po roku rovnaky scenar, ale na inom mieste. Opat najprv maly flak suchej travy a potom, nakoniec stvorec suchej travy o rozmere 2,2 x1,3 m. Pritom som travu riadne na jar prerezal, pravidelne ju hnojim. Nakoniec som ten pas vyrezal... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika