Příspěvky uživatele - 233.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Saint Julien A vs Myroblan, 26.8.2018
"Myrobalán je určitě použitelný i na pravé švestky, ale knížky píšou, že plodbnost je trochu menší a stromy až moc velké." __ ano plodnost na myrobalanu není běžně až tak přehnaná, ale vzhledem k tomu že stromy rostou do podstatně většího objemu a to... celý příspěvek >
Suchu odolnější zelenina, 26.8.2018
Zajímavé nápady. Mě napadlo svázané proutí přibližně stejné tloušťky do jakési rohože. A tu buď volně položit na čerstvě osetou půdu - mezery proroste třeba hrách nebo volně zavěsit nad počínaje rostoucí plodinou dokud sama nezastini. __ mám problémy... celý příspěvek >
Suchu odolnější zelenina, 26.8.2018
Dobře, když máme vyřešeno jakou zalévat vodou, aby sme neplytvali pitnou vodou jak doby*ek, a víme jakou třeba zeleninku, tak jak to udělat, aby v takto horkých a suchých dnech a týdnech se voda dostala až ke kořenům? __ ze zkušenosti vím že za den -... celý příspěvek >
Teleskopické nůžky Gardena vs Fiskars, 23.5.2016
Děkuji za "recenzi". Na Youtube je pár videí, kde jak říkáte, po odstřihnutí větévky, použijí nůžky jako pinzetu.
Teleskopické nůžky Gardena vs Fiskars, 22.5.2016
Mít tak o 20 let míň, stačil by mě žebřík, dnes raději vše ze země....
Teleskopické nůžky Gardena vs Fiskars, 22.5.2016
V tom případě Fiskars. Když si k němu kupím pilku, jsem na ceně Gardeny a mám vše potřebné po ruce.
Hobby ofukovací set s tlakovou nádobou, 22.5.2016
Pominuli, že atm se dávno nepoužívá, klidně tu pneu nafoukněte na 12 atm. ;)
Výsadba thují v prosinci?, 1.12.2014
Ve všech odpovědích plně souhlasím s přispěvatelem P. Nikdy jsem nezažil zahradnickou firmu, aby v zimě "najela s lejtou, cisternou a zalévala" a to sázívají veškeré výsadby (tůje nevyjímaje) vyloženě až do zámrazu (i v době, kdy už je na povrchu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika