Příspěvky uživatele - 209.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žací nůž Pattfield, 30.10.2016
Dobrý den, sháním žací nůž Pattfield ergo tools, dá se to vůbec jetě nekde sehnat?
Vodnář Systém, 18.5.2016
Zajímavé příspěvky pánové.  Kdysi jsem si vzal paralen při každém menším bolehlavu, než mě napadlo si o tom něco přečíst a pak jsem se zhrozil, jak je člověk schopen se sám, dobrovolně a pomalu ničit. Pokud si do jezírka naliju jakýkoliv... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 18.5.2016
1. Máte to moc fajn, zřejmě se to v létě stane nejoblíbenějším místem na odpočinek 2. Předpokládám, že to bylo foceno těsně po napuštění vody, zajímalo by mě, zda Vám těch 75W UVC bude stačit, na ten objem bych dal min. 110W 3. Zřejmě už máte... celý příspěvek >
Ranní mrazíky kolem 20.4.2015, 20.4.2015
Jeden nikdy neví, jaké počasí bude. Já jsem se bál neděle ráno a měl jsem +1, ovšem bylo jasno, ale kupodivu dnes ráno to bylo u nás horší. Úderem páté jsem měl na teploměru na meruňce -0,6, což je přesně ta nebezpečná teplota, a šel jsem stříkat... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika