Příspěvky uživatele - 103.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte mi s odrůdou ořechu, 12.4.2008
Koukla jsem se do nějaké literatury, a vytypovala jsem též odrůdu Mars. Pak jsem šla najisto zakoupit, ale již neměli pouze Lake, Apollo, a ještě jeden, vzala jsem si ten Lake, dle Vaší rady. Dle různých příspěvků je na něj samá chvála, tak doufám,... celý příspěvek >
Kdy ostříhat pokojový ibišek, 12.4.2008
Já jsem měla ibišků plné okno a různé barvy,.Bohužel již nemám napadla mi jej molice (pěkná mrcha). Musela jsem zlikvidovat. Mám ale zkušenost, že nejlépe ostříhat konec ledna či v únoru a nebát se klidně dost, kvete pak nádherně. Přihnojuji... celý příspěvek >
orchidej - hnědé skvrny na květech, 12.4.2008
Myslím, že by to mohlo být zálivkou, či rosením. Dejte pozor na vodu.
Jak zasadit ořešák?, 12.4.2008
Prosím poraďte mi, jak zasadit ořech. Koupila jsem si ořech, odrůda Lake a ten má malý kmínek asi 30 cm a z něj je jedna odnož, zhruba 60 cm. Mám jej zasadit normálně nad kořeny nebo i s tím kmínkem, aby strom nerostl křivě.nemám zkušenost. Díky za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika