Příspěvky uživatele - 81.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 28.4.2016
Kanadky mají poupata v barvě kukuřičného šustí i tak vypadají. Na fotce to neni moc vidět. Loni zasazené kamčatky nenamrzly. Tento keřík je sázený letos i tyhle kanadky. Musí to být mrazem při výsadbě byli pěkný a nejsou od jednoho prodejce.Měla jsem... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 27.4.2016 Obsahuje fotku
Kamčatka
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 27.4.2016 Obsahuje fotku
Goldtraube 71.
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 27.4.2016 Obsahuje fotku
Tak tady jsou ty moje chudinky.
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 25.4.2016
Zítra vložím foto pro "nevěřícího Tomáše,,.Kamčatka nezmrzla, ale omrzla.Bydlím Na Příbramsku v Brdech. Dneska tady celý den padal sníh, a střídal se ze sluníčkem, pěkně foukalo.Chvílemi bylo úplně bílo.Vypadá to, že už to bude lepší teď jsou tady... celý příspěvek >
Borúvky/čučoriedky a jarný mráz, 24.4.2016
Dnes jsem se byla podívat na zahradě a květy zmrzly u Goldtaube 71,Reky, Jersey a ještě jedné bezejmené. Asi to bude tím, že jsou letos sázené ještě nezakořeněné rostliny. Všechny prý 3 leté. Alespoň mně nebude bolet u srdce při otrhávání květů.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika