Příspěvky uživatele - 109.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výměna pumpičky na sekačce, 26.4.2016
Problém je v tom, že to potřebuji opravit sám, kdybych to dával do servisu tak to neřeším... Bohužel se mi zatím nikdo neozval z prodejců pumpiček tak proto zjišťuji možné informace kde se dá..
Výměna pumpičky na sekačce, 25.4.2016
To je právě ten problém. Nemůžu nikde sehnat prodejnu kde bych to mohl konzultovat. Našel jsem jen online prodejní servery, kde to je možné koupit, ale už se tam neodkazuje na jednotlivé typy pumpiček nebo sekaček. Ani nevím zda je nutná jen pumpička... celý příspěvek >
Výměna pumpičky na sekačce, 25.4.2016
A nevíte zda jsou pumpičky (balonky) univerzální a nebo se musí kupovat dle specifikace sekačky?Nnemůžu to nikde zjistit... tragická dostupnost servisních informací o této sekačce.. Děkuji
Výměna pumpičky na sekačce, 19.4.2016
..Spíše netuším jak rozmontovat rsp. vymontovat balonek z úchytu na sekačce. Nnevím jak se do toho dostat a bojím se abych to nějak nepoškodil...
Výměna pumpičky na sekačce, 18.4.2016
Nevíte někdo prosím jak vyměnit pumpičku, která mi praskla na benz.sekačce hurricane?
Motorová pila - nestartuje, 29.5.2014
Dobrý den, prosím o radu. na pile Husqvarna 55 se mi ulomil startovací háček na krytu motoru, který roztáčí motor a přes jeden to nejde otočit. Může mi někdo poradit s opravou? Děkuji za rady.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika