Příspěvky uživatele - 57.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Travní zakladač nebo rotavátor?, 7.8.2018 Obsahuje fotku
Díky za rady. Myslíte, že si vystačím s tímto rotavátorem? Jde mi o to, jestli se dostatečně zaboří do současně vyschlé a ztvrdlé půdy. Jeho hmotnost je 80kg.
Travní zakladač nebo rotavátor?, 24.7.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, v rámci rekonstrukce trávníku potřebuji vylepšit stávající půdu (200m2). Momentálně je trávník po instalaci závlahového systému (dosti zdevastovaný). Můj záměr je strhnout zbytky traního drnu v síle cca 6cm, navést křemičitý písek... celý příspěvek >
Regenerace - dosev trávníku, 14.7.2017 Obsahuje fotku
Tak jsem se rozhodl pro radikální renovaci, takže komplet orba. Při tom ještě natahám automatické zavlažování. Myslím, že mám do září co dělat... Na obrázcích přikládám složení půdy pod trávníkem. Prosím o doporučení vhodné úpravy podkladu pro... celý příspěvek >
Regenerace - dosev trávníku, 10.7.2017 Obsahuje fotku
Na přiložených fotkách je stávající tráva, odrůdy neznám.
Regenerace - dosev trávníku, 10.7.2017
Děkuji moc za odpověď. Travní osivo ještě nemám koupené, neboť jsem trochu očekával problémy... Podařilo se mi zjistit, že tam byla původně zaseta směs sportovní-hřišťová, ale nevím od jakého dodavatele (prodejce). Tím se mi to asi ještě více... celý příspěvek >
Regenerace - dosev trávníku, 8.7.2017 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc - náš cca 20 letý trávník byl již natolik špatný, měl spousty plevele a zplstnatělé trávy, že jsem se rozhodl ho zrenovovat. Provedl jsem odplevelení, vertikutaci, vyčesání stařiny, odmechování, pohnojení hnojivem Pure Sport&Golf a... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 19.4.2016
V žádném případě s Vámi nechci polemizovat, nebo nedej bože zpochybňovat Vaše tvrzení.  Mám ale dojem, že se tady bavíme spíše o malých spotřebičích pro údržbu kolem RD, ne o profi strojích na údržbu velkých ploch. Určitě s ním nepůjdu foukat... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 17.4.2016
Vysavač/fukar má regulaci výkonu + "turbo" režim... to už je slušný uragán. Mokré listí zvládá i když na nejvyšší výkon a tím pádem i na větší spotřebu baterky. Po cca 10 minutách jsem byl na 1/2 kapacity. Takže udávaný výkon 20min. asi odpovídá. Při... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 15.4.2016
Tak nakonec koupena AKU sekačka Greenworks G40LM40 (staré označení GWLM 4040). Oproti staré elektrické Gardeně je to super práce. Posekáno za poloviční čas, baterie v pohodě vydrží s dostatečnou rezervou. Sekačka je tichá, lehká dobře se... celý příspěvek >
Vysokotlaká myčka Bosch Aqutak 110 - nejde nevypnout na pistoli, 13.4.2016
Vyřešeno... koupena nová VAP Nilfisk E140... Jarda
Vysokotlaká myčka Bosch Aqutak 110 - nejde nevypnout na pistoli, 10.4.2016
Již několik let používám bezproblémově vysokotlakou myčku Bosch Aqutak 110. Nyní se však vyskytla závada-myčka se nedá vypnout na pistoli. Musím ji vypínat přímo na stroji. Jinak funguje vše správně, nikde neteče, tlakuje pořád stejně. Prosím o radu,... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 30.5.2015
Osobně si myslím, že pojezd u AKU sekačky je zbytečný (ani jsem jej nikde neviděl). Sekačka je lehká a pojezd je potom jen zbytečná komplikace možné poruchy a problémů u členitých partií, kde je nutné jej často vypínat. jaho
AKU sekačka - jakou vybrat?, 21.2.2015
Jsem zvyklý na rotační, někdy se mi stane že nestihnu včas posekat a to bych pak už vřetenovkou nedal... A navíc výběr Aku vřetenovek je ještě menší než aku rotačních. jaho
AKU sekačka - jakou vybrat?, 21.2.2015
O Greenworks GWLM 4040 (8,5tis.Kč) jsme taky uvažovali, podobně i o Hecht 3638 (8tis.Kč) a Stiga Combi 40AE (9tis.Kč), ale moc se mi líbí inovovaný Bosch ROTAK 43 Li ErgoFlex, tedy až na tu cenu cca 13tis.Kč... Nevím, jestli má smysl připlácet a... celý příspěvek >
AKU sekačka - jakou vybrat?, 20.2.2015
Určitě ručně vedenou, rotační.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika