Příspěvky uživatele - 0.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co sa stalo so slivkou? Hanita, 12.6.2016 Obsahuje fotku
Stromky su zasadene vedla seba su to vsetko slivky a viacero odrod, dalsie 2 hanity to nerobia a herbicidom sa nestrieka.. ostatne stromky sa rozvetvuju lepsie.
Co sa stalo so slivkou? Hanita, 11.6.2016 Obsahuje fotku
Zasadil som voacej malych stromcekov ale jedna slivka hanita takto rastie, viete mi poradit prosim preco? dakujem
Rez orecha po vysadbe, 20.5.2016
Dakujem Vam, bol som na tej stranke uz skor, nieco som popozeral kym som sem napisal.. otazkou stale ostava vyska kmena hrotiaka od zeme ku ktorej sa prirata 5 az 6 pupenov. nikde som to nenasiel.  za dalsie sa pise kratsie hrotiaky nerezat... celý příspěvek >
Rez orecha po vysadbe, 19.5.2016 Obsahuje fotku
pripajam fotku aj vysokeho orechu 
Rez orecha po vysadbe, 19.5.2016 Obsahuje fotku
dobry den..vysadil som zopar orechov su spicaky. par stromkov ma vysku asi okolo 60 cm a par stromkov ma vysku 150 cm..  ked som si pozeral v literature ako rezat tak som natrafil na rozne rozdiely v literaturte sa pise urcit vysku kmena... celý příspěvek >
Ako dlho vydrzi postrek, 11.4.2016
Pozdravujem vas vsetkych. mam viacej odrod sliviek a nie vsetky kvitnu sucasne. som zvyknuty postrekovat piliarku Calipsom 480sc ,kvitne mi uz Cacanska ranna, ak si namiesam postrek, vydrzi aj 2 tyzdne plne ucinny, alebo je lepsie vzdy cerstvy?... celý příspěvek >
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 18.10.2015
s tou hagantou a cacanskou rodnou som si nebol celkom isty.. niekde sa pise aj, ze haganta nieje tolerantna k sarke..u nas sa sarka vyskytuje a nerad by som hagantu o par rokov vykopaval.. cacanska rodna by urcite potesila ak by plody boli chutne aj... celý příspěvek >
Gabrovská - chutná švestka, 18.10.2015
skuste na buduci rok pod nou rozprestriet agrofoliu. mozno pomoze proti nadmernym zrazkam. Peter.
Povidla - overené recepty a odolné odrody sliviek, 18.10.2015
Ako to je s octom pan Vysloužil ,citite jeho chut v povidlach? niekde som cital, ze je citit octovu chut. dakujem
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 18.10.2015
Dobrý deň  -ako pôsobí u vás šárka na tieto slivky Haganta, Gábrovska, Čačanská rodná Aký má dopad na plody a plodnosť týchto sliviek, a akú chuť majú vo vašej nadmorskéj výške. Ďakujem Peter
Povidla - overené recepty a odolné odrody sliviek, 14.10.2015
Dobrý deň,keďže je tu veľa skúsených záhradkarov, ktorí majú prax aj s odolnejšími odrodami sliviek, a výrobou dobrých povidiel, bol by som rád, ak by sa podelili o svoje skúsenosti s ostatnými. Máte prosím taký ten svoj časom overený, dobrý... celý příspěvek >
Ořešák - Mars, 2.10.2015
Dobry den chystam sa sadit niekolko orechov MARS, sliviek a hrusiek.. korene hrusiek a sliviek idem sadit proti hryzcom do drotenky. myslite si ze je potrebne aj orech sadit do drotenky?  alebo hryzce neposkodia orechove korene.. dakujem
Topstar plus, 1.10.2015
Dakujem Vam
Topstar plus, 1.10.2015
Viete mi prosim povedat niekto ci sa slivka Topstar a Toptaste vedla seba opelia..? aj ked je pisane ze su samoopelive, ale predsa len istota. dakujem
Hanita a sarka, 22.9.2015
dakujem, chcel by som zasadit 5 stromkov hanity len som si nebol isty uplne, lebo som tu videl ze niekto daval aj fotky na ktorych boli aj plody poznacene sarkou
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika